Kayseri Park Çekiliş Kampanyası - Kayseri Park Citroen Çekilişi

Kayseri-Park-Çekiliş-Kampanyası-Kayseri-Park-Citroen-ÇekilişiKayseri Park Alışveriş Merkezinden (Kayseri Park AVM) alışveriş yapın, Citroen C4, Citroen C5 veya Citroen C-Elysee otomobil kazanma fırsat yakalayın...

16 Kasım 2013 - 30 Mart 2014 tarihleri arasında Kayseri Park AVM'den (Kayseri Park Alışveriş Merkezi) Kayseri Park Renk Kart ile aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ve fiş/faturaları ile birlikte kampanya/danışma masalarından kampanyaya kayıt olanlar Citroen C4,Citroen C5 veya Citroen C-Elysee otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Citroen C4 Otomobil,
1 Kişiye Citroen C5 Otomobil,
1 Kişiye Citroen C-Elysee Otomobil

KAYSERİ PARK'TAN 3 MUHTEŞEM CITROEN
İncar Otomotiv sponsorluğunda organize edilmiş kampanya ile Citroen C4,Citroen C5 ve Citroen C-Elysee model muhteşem 3 araçtan birini kazanabilmek için 16 Kasım 2013-30 Mart 2014 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 50 tl ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli.

Önemli: Kampanyaya katılabilmek için danışma bankosundan Kayre iPark Renk Kart alınması gerekmektedir. İkramiye tesliminde Kayseri Park Renk Kart, alışveriş belgesi (fiş/fatura) ile bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Kayseri Park Alışveriş Merkezini veya www.kayseripark.com.tr intenet sitesini ziyaret ediniz.

Kayseri Park Çekiliş Kampanyası - Kayseri Park Citroen Çekilişi, kayseri park çekilişi, kayseri park araba çekilişi, kayseri park araba çekilişi, kayseri park otomobil çekilişi, kayseri park citroen çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.