M1 Merkez Gaziantep AVM Çekiliş Kampanyası - M1 Gaziantep AVM Nissan Qashqai Çekilişi

M1-Merkez-Gaziantep-AVM-Çekiliş-Kampanyası-M1-Gaziantep-AVM-Nissan-Qashqai-ÇekilişiM1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezinden (M1 Merkez Gaziantep AVM) alışveriş yapın, Nissan Qashqai Otomobil veya Arora Elektrikli Bisiklet kazanma fırsatı yakalayın...

20 Aralık 2013 - 20 Şubat 2014 tarihleri arasında M1 Merkez Gaziantep AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde toplamda 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve kampanya/danışma noktalarına giderek bilgisayar çıktısı almak sureti ile kampanyaya kayıt olanlar Nissan Qashqai Otomobil veya Arora Elektrikli Bisiklet kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Nissan Qashqai Otomobil,
15 Kişiye Arora Elektrikli Bisiklet

Çekiliş Tarihi: 15.03.2014 Saat:11:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: M1 Merkez Gaziantep AVM Çekiliş Sonuçları 22.03.2014 tarihinde Hürriyet Gazetesi Ana Gazete Bölge Baskısı ilan sayfasında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 06.04.2014 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 21.04.2014 tarihine kadardır.

Önemli: İkramiye tesliminde katılımda verilen bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi (fiş/fatura) ibrazı zorunludur, bunları 21.05.2014 tarihine kadar Mutlaka Saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış katılım bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi kabul edilmez. M1 Merkez Gaziantep AVM Çekiliş Kampanyasına Metro Properties Gayrimenkul, M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka M1 Merkez Gaziantep AVM 'yi veya www.m1gaziantep.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

M1 Merkez Gaziantep AVM Çekiliş Kampanyası - M1 Gaziantep AVM Nissan Qashqai Çekilişi, m1 gaziantep, m1 merkez gaziantep avm, m1 merkez gaziantep araba çekilişi, m1 merkez gaziantep otomobil çekilişi, m1 gaziantep çekiliş, m1 merkez gaziantep nissan çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.