Yunus Market Mercedes C 180 Çekiliş Kampanyası - Yunus Marketler Zinciri Mercedes Çekilişi

Yunus Market Mercedes C 180 Çekiliş Sonuçları - Yunus Marketler Zinciri Mercedes Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Yunus-Market-Mercedes-C-180-Çekiliş-Kampanyası-Yunus-Marketler-Zinciri-Mercedes-ÇekilişiYunus Marketlerinden alışveriş yapın, Mercedes C 180 otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

15.11.2013 - 25.12.2013 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Yunus Marketler Şubelerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve kasalardan kendilerine verilecek olan üzeri kapalı şifreli katılım kartındaki şifreyi, ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 3161 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderen veya www.yunusmarket.com.tr ücretsiz internet adresinde bulunan forma şifre, ad, soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz yazarak kampanyaya katılanlar Mercedes C 180 otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Mercedes C 180 1,6 AMG 2013 Model Otomobil

Çekiliş Tarihi: 04.01.2014 Saat:12:30
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Yunus Market Mercedes Çekiliş Sonuçları 10.01.2014 tarihinde Star Gazetesinde duyurulacaktır. 25.02.2014 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 09.02.2014 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş / fatura ve şifre kartı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Kısa mesajda şifre, ad, soyad ve adres bilgisi; www.yunusmarket.com.tr internet katılımcılarında şifre, ad, soyad, adres ve telefon no bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. 18 yaşından küçükler ile Yunus Market İşletmeleri Tic. A.Ş. çalışanları bu kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Yunus Marketlerini veya www.yunusmarket.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Yunus Market Mercedes C 180 Çekiliş Kampanyası – Yunus Marketler Zinciri Mercedes Çekilişi, yunus market, yunus marketler, ankara yunus market, yunus market çekilişi, yunus market araba çekilişi, yunus market otomobil çekilişi, yunus market mercedes çekilişi, yunus market 2013 yılbaşı, yunus market yılbaşı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.