Simit Sarayı Konuşturur Kampanyası

simit-sarayıSimit Sarayı’nda 7,5 TL'lik ziyafete Öğleden Akşama Sınırız Konuşma Hediye!

10 Aralık 2013 – 28 Şubat 2014 tarihleri arası Simit Sarayı mağazalarından tek seferde 7,5 TL’lik alışveriş yapanlara verilecek şifreli kazı kartlardaki şifreyi 7648’e gönderen katılımcılar operatör içi kullanımlarda geçerli günlük 12.00 – 18.00 saatleri arası sınırsız konuşma kazanırlar.

Simit Sarayı Kampanyası Katılım Koşulları:
1- Kampanyaya tüm Simit Sarayı mağazalarından tek seferde 7,5 TL’lik alışveriş yapanlara verilecek şifreli kazı kartlardan çıkan şifreyi 7648 kısa numarasına gönderen katılımcılar operatör içi günlük 12.00 – 18.00 saatleri arası sınırsız konuşma kazanırlar.
2- Kampanyaya katılım ücreti vergiler dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Operatörler kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
3- Kazanılan TL/dakikalar sadece Avea’dan Avea’ya, Turkcell’den Turkcell’e veya Vodafone’dan Vodafone’a yapılacak yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır.
4- Şifreli kart sahibi olmak için Simit Sarayı mağazalarından tek seferde 7,5 TL ya da katları alışveriş yapmaları gerekmektedir.
5- Katılımcılar aynı telefon numarasından bir gün içinde sadece bir kez hediye kazanır. Bir gün içinde yapılan 2. şifre gönderiminde ayrıca hediye kazanılamaz.
6- Kampanya T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. 28 Şubat 2014 saat 23:59’dan sonra yapılan şifre gönderimleri değerlendirilmeyecektir.
Sözlü ve yazılı iletişime rağmen kampanya tarihleri dışında kampanyaya katılım tüketicinin sorumluluğundadır.
7- Kazanılan hediyelerin yüklenmesi 24 saat içinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirme mesajının geldiği gün mesajda belirtilen tarihler arasında geçerli olacaktır. Simit Sarayı ve operatörler, sistem yoğunluğu nedeniyle zaman dilimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Zaman diliminin değişmesi durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında zaman dilimi ayrıca belirtilecektir. Operatörler sistem yoğunluğu nedeniyle yüklemelerde belirtilen süreyi aşma hakkını saklı tutar. Bu süreyi aşma durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında yükleme zamanı ayrıca belirtilecektir.
8- Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla kampanya ile sağlanan hediyelere hak kazanılamaz.
9- Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
10- Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.
11- Mükerrer şifre gönderimlerinde ilk şifreye ait mesaj esas alınacaktır.
12- Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler aboneler arasında transfer edilemez.
13- Turkcell Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.
14- Yüklenen mobil hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
15- Müşteri Hizmetleri Desteği, Simit Sarayı (0850 211 66 66), Avea Müşteri Hizmetleri (444 1 500), Turkcell Müşteri Hizmetleri (444 0 532) ve Vodafone Müşteri Hizmetleri (444 0 542) tarafından verilecektir.
16- Katılımcıların kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.
17- Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Simit Sarayı kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
18- Turkcell aboneleri kalan konuşma miktarını öğrenmek için *123*16# ‘yi arayabilirler

Kampanya hakkında detaylı bilgi için mutlaka Simit Sarayı Mağazalarını veya www.simitsarayi.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Simit Sarayı Konuşturur Kampanyası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.