Prime Mall Antakya AVM Çekiliş Kampanyası - Prime Mall Antakya Ev Çekilişi

Prime Mall Antakya AVM Çekiliş Sonuçları - Prime Mall Antakya Ev Çekiliş Sonuçları için tıklayın.

Prime-Mall-Antakya-AVM-Çekiliş-Kampanyası-Prime-Mall-Antakya-Ev-ÇekilişiPrime Mall Antakya Alışveriş Merkezinden (Prime Mall Antakya AVM) alışveriş yapın, Rönesans Rezidans evlerinden daire kazanma fırsatı yakalayın...

13 Aralık 2013 - 2 Şubat 2014 tarihleri arasında Prime Mall Antakya AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL'ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve fiş/faturaları ile birlikte danışma noktalarına giderek bilgisayar çıktısı almak sureti ile kampanyaya kayıt olanlar Rönesans Rezidans evlerinden daire kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Rönesans Rezidans Elerinden 2+1 Daire

Çekiliş Tarihi: 06.02.2013 Saat:14.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Prime Mall Antakya AVM Çekiliş Sonuçları 10.02.2013 tarihli Bugün gazetesinde ve www.primemallantakya.com.tr internet sitesinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 25.02.2014, yedek talihlilerin ise 12.03.2014 tarihine kadar başvurması gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta kanalı ile tebligat yapılacaktır.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Prime Mall Antakya AVM Ev Çekilişine 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Prime Mall Antakya AVM'yi veya www.primemallantakya.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Prime Mall Antakya AVM Çekiliş Kampanyası - Prime Mall Antakya Ev Çekilişi, antakya prime mall, primemall antakya avm, prime mall antakya ev çekilişi, prime mall antakya çekilişi, prime mall antakya daire çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.