Mark Antalya AVM Çekiliş Kampanyası - Mark Antalya AVM Mercedes Çekilişi

Mark Antalya AVM Çekiliş Sonuçları - Mark Antalya AVM Mercedes Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Mark-Antalya-AVM-Çekiliş-Kampanyası-Mark-Antalya-AVM-Mercedes-ÇekilişiMark Antalya Alışveriş Merkezinden alışveriş yapın, 3 Mercedes otomobilden birini kazanma fırsatı yakalayın...

14.11.2013 - 14.02.2014 tarihleri arasında Antalya ilinde bulunan Mark Antalya AVM (Mark Antalya Alışveriş Merkezi) içerisindeki tüm mağazalardan toplamda 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gidip fiş veya faturalarını ibraz ederek onaylatarak bilgisayar çıktısı alanlar Mercedes A180 otomobil, Mercedes B180 veya Mercedes C180 otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Mercedes A180 AMG 2013 model Otomobil,
1 Kişiye Mercedes B180 Sport 2013 model Otomobil,
1 Kişiye Mercedes C180 1.6 AMG 2013 model Otomobil

Çekiliş Tarihi: 19 Şubat 2014 Saat:14:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Mark Antalya AVM Çekiliş Sonuçları - Mark Antalya AVM Mercedes Çekiliş Sonuçları 21.02.2013 tarihinde Posta Gazetesi Anadolu baskısında ve www.markantalya.com web sitesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü postayla tebligat yapılacaktır. Asil talihliler 08.03.2014, yedek talihliler ise 23.03.2014 tarihine kadar; kimlik, alışveriş belgesi ile MarkAntalya Alışveriş Merkezi Yönetimi’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Kampanya katılım bilgileri eksik veya yanlış olanlar ya da bilgilerini paylaşmak istemeyenler kampanyaya katılamaz. Çekilişe Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat çalışanları, Avm Mfi Ortakları Proje Yönetimi A.Ş. çalışanları, MarkAntalya AVM mağaza sahip ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Mark Antalya AVM'yi veya www.markantalya.com sitesini ziyaret ediniz.

Mark Antalya AVM Çekiliş Kampanyası - Mark Antalya AVM Mercedes Çekilişi, markantalya, mark antalya, mark antalya avm, mark antalya çekilişi, mark Antalya avm Mercedes çekilişi, mark antalya avm araba çekilişi, mark antalya avm otomobil çekilişi, mark antalya avm, mark antalya alışveriş merkezi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.