Korupark AVM BMW X1 Çekiliş Kampanyası

Korupark AVM BMW X1 Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Mutluluk İksiri Korupark’ın X'Biri … Korupark Alışveriş Merkezinden (Korupark AVM) alışveriş yapın, BMW X1 otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

16 Eylül 2013 - 16 Ocak 2014 tarihleri arasında Bursa Korupark AVM içerisinde bulunan mağazalardan 75 TL tutarında alışveriş yapan ve alışveriş fiş/faturaları iye birlikte kampanya kayıt noktasına giderek kampanyaya kayıt olanlar BMW X1 otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye BMW X1 Otomobil

Bursa’da alışveriş ve eğlencenin, kısacası mutluluğun merkezi olan Korupark, 6.yılında da muhteşem bir otomobil ile ziyaretçilerine kazandırmaya devam edecek. Açıldığı günden itibaren düzenlediği kampanyalar ile onlarca ziyaretçisine ev, arabalar, hediye çekleri ve tatil paketleri kazandıran Korupark, yeni kampanyası ile de ses getirecek. Alışverişini Korupark’tan yapanlar muhteşem bir BMW X1 marka aracın sahibi olacak. 16 Eylül-16 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 75 liralık alışveriş yapan Korupark ziyaretçileri çekilişe katılarak BMW X1 marka otomobil kazanma şansı yakalayacak. Korupark’a gelip alışverişlerini yapacak olan ziyaretçiler alışveriş fişleri ile kampanya kayıt noktasından kayıtlarını yaptırarak çekilişe katılım hakkı kazanabilecek.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Bursa Korupark AVM 'yi veya www.korupark.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Korupark AVM BMW X1 Çekiliş Kampanyası, korupark BMW Çekilişi, Korupark avm bmw x1 çekilişi, Korupark Çekilişi, korupark avm çekilişi, korupark araba çekilişi, bursa korupark avm, bursa korupark avm otomobil çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.