Espark Çekiliş Kampanyası - Espark AVM Volkswagen Tiguan Çekilişi

Espark Çekiliş Sonuçları - Espark AVM Volkswagen Tiguan Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Espark-Çekiliş-Kampanyası-Espark-AVM-Volkswagen-Tiguan-ÇekilişiEspark AVM 'den (Espark Alışveriş Merkezi) alışveriş yapın, Volkswagen Tiguan otomobil, iPad veya tatil kazanma fırsatı yakalayın...

15 Kasım - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Espark Alışveriş Merkezi (Espark AVM) içerisinde yer alan mağazalardan gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz ederek bilgisayar çıktısı alanlar Volkswagen Tiguan otomobil, iPad veya Tayland, St.Petersburg veya Dubai tatili kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Volkswagen Tiguan Otomobil,
3 Çifte Tatil, Tayland / St. Petersburg / Dubai,
10 Kişiye iPad Retina 16 GB Wi-fi Black

Çekiliş Tarihi: 09.01.2014 Saat:13.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Espark çekiliş sonuçları - Espark Volkswagen Tiguan çekiliş sonuçları 14.01.2014 tarihli Radikal gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin 29.01.2014, yedek talihlilerin ise 13.02.2014 tarihine kadar kimliği, fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetlerine başvurmaları gerekmektedir.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Espark AVM'yi veya Espark AVM'nin www.espark.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Espark Çekiliş Kampanyası - Espark AVM Volkswagen Tiguan Çekilişi, eskişehir espark, espark avm, espark çekilişi, espark çekiliş kampanyası, espark araba çekilişi, espark otomobil çekilişi, espark kazanan talihliler, espark çekiliş sonuçları, espark volkswagen çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.