Kipa Çekiliş Kampanyası - Kipa 21.Yıl Citroen C-elysee Çekilişi

Kipa Çekiliş Sonuçları - Kipa Citroen C-elysee Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Kipa-Çekiliş-Kampanyası-Kipa-21.Yıl-Citroen-C-elysee-ÇekilişiKipa Mağazalarından / Kipa Marketlerinden alışveriş yapın, Citroen C-elysee otomobil, iPad veya LG 3D TV kazanma fırsatı yakalayın...

01 Kasım 2013 - 28 Kasım 2013 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Kipa Mağazalarından / Kipa Market 'lerinden tek seferde 21 TL ve katları tutarında (Her 21 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve fiş/fatura ibraz ederek kasalardan kendilerine verilecek olan 2 kısımdan oluşan numaralı ve perforeli kuponlara ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini eksiksiz doldurarak kutulara atanlar Citroen C-elysee otomobil, iPad veya LG 3D TV kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
10 Adet 2013 Model Citroen C-elysee Otomobil,
21 Adet LG 42” LED Cinema 3D Smart TV,
42 Adet Apple iPad 3rd Generation 32 GB.

Çekiliş Tarihi: 26.12.2013 Saat:12:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kipa Çekiliş Sonuçları – Kipa 21.yıl çekiliş sonuçları 02.01.2014 tarihinde Vatan Gazetesi’nde ve www.kimkazandi.com internet adresinde ilan edilecektir. Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 17/01/2014 tarihi akşamına kadar başvurmayan asil talihliler ile 01/02/2014 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş / fatura ve kupon ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Kuponlardaki ad - soyad, adres, telefon, doğum tarihi bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Kipa Hipermarketlerini veya www.kipa.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Kipa 21.Yıl Çekiliş Kampanyası – Kipa Citroen C-elysee Çekilişi, kipa çekiliş kampanyası, kipa çekilişi, kipa 21.yıl çekilişi, kipa araba çekilişi, kipa citroen çekilişi, kipa mağazaları, kipa marketleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.