Çelik AVM Çekiliş Kampanyası

Çelik AVM Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

Çelik-AVM-Çekiliş-KampanyasıÇelik AVM’den alışveriş yapın, Renault Clio otomobil, Vestel Buzdolabı, Çamaşır Makinesi veya harika hediyelerden birini kazanma fırsatı yakalayın...

21.09.2013 - 31.01.2014 tarihleri arasında İzmir ile Manisa illerinde bulunan Çelik AVM Mağazalarından 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanyaya kayıt olanlar Renault Clio otomobil, Vestel Buzdolabı, Çamaşır Makinesi veya harika hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
3 Adet Renault Clıo, Otomobil,
4 Adet Vestel Buzdolabı,
5 Adet Vestel Çamaşır Makinesi
6 Adet Vestel Bulaşık Makinesi,
7 Adet Vestel 82 Ekran Led Tv,
10 Adet Casper Tablet PC

Çekiliş Tarihi: 14.02.2014 Saat:15.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Çelik AVM Çekiliş Sonuçları 17.02.2014 tarihinde Yeni Asır gazetesinde ve Çelik AVM mağazalarında ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 04.03.2014 tarihi akşamına kadar başvurmayan asiller ile 19.03.2014 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez.

Önemli: İkramiye tesliminde yapılan alışverişe ait fiş/fatura ve kupon ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Kuponlara ad soyad ve adres bilgilerinden herhangi birini eksik olması durumunda çekilişe dahil edilmeyecektir. Çelik Hali Mobilya personeli ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için mutlaka Çelik AVM'leri veya www.celikavm.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Çelik AVM Çekiliş Kampanyası, çelik avm çekilişi, çelik avm araba çekilişi, İzmir çelik avm, Manisa çelik avm, çelik avm Renault clio çekiliş kampanyası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.