Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Çekiliş Kampanyası

Yapı-Kredi-Bankası-İnternet-Bankacılığı-Çekiliş-KampanyasıYapı Kredi İnternet Bankacılığına giriş yapın, iPhone 5, HTC One, Samsung Galaxy S4 veya iPad Mini kazanma fırsatı yakalayın...

15.08.2013 - 30.09.2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde Yapı ve Kredi Bankasına ait www.yapikredi.com.tr internet sitesi üzerinden İnternet Şubesi'ne “kullanıcı adı ve şifre” veya “Kredi Kartı” ile giriş yapan bireysel müşteriler ile Yapı ve Kredi Bankasının mobil bankacılık şubesine giriş yapan bireysel müşteriler ile bu şubeler içerisinde “Para Transferleri, Kredi Kartı Borç Ödeme, Ödemeler ve Yatırım” işlemlerinden herhangi birini yapan müşteriler iPhone 5, HTC One, Samsung Galaxy S4 veya iPad Mini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
3 Kişiye iPhone 5 16 GB (Hat ve Kart Hariçtir),
3 Kişiye HTC One (Hat ve Kart Hariçtir),
3 Kişiye Samsung Galaxy S4 (Hat ve Kart Hariçtir),
3 Kişiye iPad Mini 16 GB 3G+Wifi (Hat ve Kart Hariçtir)

Çekiliş Tarihi: 09.10.2013 Saat:12:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Çekiliş Sonuçları 16.10.2013 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 31.10.2013, yedek talihlilerin ise 15.11.2013 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamazlar.

Ziyaretçilerimize Önemli Uyarı:
Bankalar kişisel bilgilerinizi sizden e-posta yoluyla talep etmez. Kişisel bilgilerinizi soran e-postalara cevap vermeyin; kişisel bilgilerinizi e-posta ile göndermeyin ve bu tür durumlarda bankanıza derhal konu hakkında bilgi verin. İnternet bankacılığını kullanmanız gerektiği durumlarda Erişmek istediğiniz web sayfasının adresini, internet tarayıcısının adres satırına kendiniz yazın.


Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Yapı Kredi’nin www.yapikredi.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.