Marmara Park AVM Çekiliş Kampanyası - Marmara Park Renault Captur Çekilişi

Marmara Park AVM Çekiliş Sonuçları - Marmara Park Renault Captur Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Marmara-Park-AVM-Çekiliş-Kampanyası-Marmara-Park-Renault-Captur-ÇekilişiMarmara Park Alışveriş Merkezinden (Marmara Park AVM) alışveriş yapın, Renault Captur otomobil veya iPad Mini kazanma fırsatı yakalayın...

18.07.2013 - 22.10.2013 tarihleri arasında İstanbul Marmara Park Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan toplamda Kdv dahil 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya katılım noktalarına giden ve fiş/fatura ibraz ederek kampanyaya kayıt olanlar (bilgisayar çıktısı alanlar) Renault Captur otomobil veya iPad Mini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Renault Captur 2013 Model Otomobil,
11 Kişiye Apple iPad Mini 16GB Wi-Fi

Çekiliş Tarihi: 30.10.2013 Saat:13:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Marmara Park Renault Captur Çekiliş Sonuçları 05.11.2013 tarihinde Radikal Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 20.11.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 05.12.2013 tarihine kadardır.

Önemli: İkramiye tesliminde katılımda verilen bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi (kasa fişi/fatura) ibrazı zorunludur. Bu Belgeleri 05.01.2014 tarihine kadar Mutlaka saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış katılım bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi kabul edilmez.
Marmarapark, ECE Türkiye, Panorama Danışmanlık, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler Marmara Park Çekiliş Kampanyasına katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Marmara Park AVM'yi veya www.marmarapark.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.