Kaspersky Nissan Juke Çekiliş Kampanyası - www.kasperskykazandiriyor.com

Kaspersky-Nissan-Juke-Çekiliş-Kampanyası-www.kasperskykazandiriyor.comKaspersky ürünlerinden satın alın, Nissan Juke Otomobil, Paris Seyahati, Honda Motosiklet, Bianchi Bisiklet veya Samsung Galaxy Tablet PC kazanma fırsatı yakalayın...

26.08.2013 - 31.12.2013 tarihleri arasında Kaspersky kampanya ürünlerinden (Kaspersky Anti-Virus 2013 1 Kullanıcı, Kaspersky Security for Android, Kaspersky Internet Security 2013 1 Kullanıcı ürünlerinden herbiri için 1 Çekiliş hakkı, Kaspersky Anti-Virus 2013 3 Kullanıcı, Kaspersky Internet Security 2013 3 Kullanıcı, Kaspersky PURE 2.0 1 Kullanıcı ürünlerinden herbiri için 2 Çekiliş hakkı, Kaspersky PURE 2.0 3 Kullanıcı, Kaspersky PURE 3.0 3 Kullanıcı ürünlerinden herbiri için 3 Çekiliş hakkı, Kaspersky ONE ürünü için 4 Çekiliş hakkı, Kaspersky Small Office Security 5 PC+1 Sunucu ürünü için 6 Çekiliş hakkı, Kaspersky Small Office Security 10 PC+1 Sunucu ürünü için 9 Çekiliş hakkı) satın alarak www.kasperskykazandiriyor.com (ücretsiz) adresindeki forma Ad, Soyad, Adres, Doğum Tarihi, e-posta adresi, Ürünün alındığı firma, Fatura No, Fatura Tarihi, Telefon,Ürün Adı, Ürün Aktivasyon Anahtarı bilgilerini tam ve eksiksiz dolduranlar Nissan Juke Otomobil, Paris Seyahati, Honda Motosiklet, Bianchi Bisiklet veya Samsung Galaxy Tablet PC kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
3 Kişiye Nissan Juke Otomobil,
4 Kişiye 4’er Kişilik Paris Seyahati,
5 Kişiye Honda Motosiklet,
25 Kişiye Bianchi Bisiklet,
15 Kişiye Samsung Galaxy Tablet PC

Çekiliş Tarihi: 07.01.2014
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kaspersky Nissan Juke Çekiliş Sonuçları 14.01.2014 tarihinde Star Gazetesinde ve www.kasperskykazandiriyor.com adresinde ilan edilecektir.

Kampanya yalnız Kasperksy Lab Bireysel DVD ve Kutu Ürünlerini içermektedir. İnternet katılımında aktivasyon anahtarı, ad,soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilemeyecektir. İkramiye tesliminde fiş, fatura ve ürün kutusu içerisinde bulunan aktivasyon anahtarının orjinalini ibraz etmesi zorunludur. Mutlaka Saklayınız. E-Data Teknoloji Pazarlama ltd Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için ve katılım koşulları için mutlaka www.kasperskykazandiriyor.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.