Axe Çekiliş Kampanyası - AXE Mercedes SLS AMG Otomobil Çekilişi

Axe Çekiliş Sonuçları - AXE Mercedes SLS AMG Otomobil Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Axe-Çekiliş-Kampanyası-AXE-Mercedes-SLS-AMG-Otomobil-ÇekilişiAxe ürünlerinden satın alın, Mercedes-Benz SLS AMG Coupe otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

1 Temmuz 2013 - 24 Aralık 2013 tarihleri arasında promosyonlu Axe Deodorant, Axe Duş Jeli, Axe Şampuan 300ml ve Axe Şampuan 600ml ürünlerinden satın alan ve ürün şişelerinde bulunan şifreyi AD, SOYADI VE ADRES bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 6022 nolu SMS hattına mesaj olarak gönderenler 2013 model Mercedes-Benz SLS AMG Coupe otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye 2013 model Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Otomobil

Çekiliş Tarihi: 27.12.2013 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Axe Çekiliş Sonuçları 31.12.2013 tarihli Radikal Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 15.01.2014, Yedek talihlilerin son başvuru tarihi 30.01.2014’tür. Kazanan asil ve yedek talihlilere ayrıca taahhütlü posta kanalı ile de tebligat yapılacaktır.

Kampanyaya Kısa Mesajla Katılım Örneği:
Kampanyaya kısa mesajla doğru katılım, ŞİFRE AD SOYADI ADRES bilgilerinin aralarında birer boşluk bırakılarak Türkçe karakter kullanmadan 3 operatör’den 6022’e SMS ile gönderilmesiyle olur. (ÖRNEK: X8245920 ALI YAZICI ATA SOK. 12/47 KADIKOY ISTANBUL)

Önemli: İkramiye tesliminde şifreli ürün ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. SMS’lerde şifre-ad-soyad-adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir. Unilever, Rabarba ve U2 çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.axeetkisi.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Axe Çekiliş Kampanyası - AXE Mercedes SLS AMG Otomobil Çekilişi, Axe Çekilişi, Axe Etkisi, www.axeetkisi.com, Axe Araba Çekilişi, Axe mercedes çekilişi, Axe mercedes SLS AMG Araba Çekilişi

1 yorum:

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.