Park Bornova Chevrolet Aveo Çekiliş Kampanyası

Park Bornova Chevrolet Aveo Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Park-Bornova-Chevrolet-Aveo-Çekiliş-KampanyasıPark Bornova Outlet Center'dan alışveriş yapın, Chevrolet Aveo otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

20 Haziran - 20 Eylül 2013 tarihleri arasında Park Bornova Outlet Center içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve kampanya bankosundan fiş/fatura ibraz ederek kampanyaya kayıt olanlar (bilgisayar çıktısı alanlar) Chevrolet Aveo otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye 2013 model Chevrolet Aveo Sedat Otomobil

Çekiliş Tarihi: 5 Ekim 2013 Saat:14.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Park Bornova Çekiliş Sonuçları 8 Ekim 2013 tarihli Milliyet Gazetesinde, Park Bornova Outlet Center panolarında ve www.parkbornova.com.tr internet sitesinde ilan edilecektir. Kazanan asil ve yedek talihliye taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Mat İnşaat Turizm, Park Bornova bünyesinde mağaza işletme sahipleri ve çalışanları çekilişe katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Park Bornova Outlet Center'ı veya www.parkbornova.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.