Koroplast Renault Yeni Clio Çekiliş Kampanyası - www.koroplastsanstorbasi.com

Koroplast Renault Yeni Clio Çekiliş Sonuçları için tıklayın.

Koroplast-Renault-Yeni-Clio-Çekiliş-Kampanyası-www.koroplastsanstorbasi.comKoroplast ürünlerinden satın alın, Yeni Renault Clio otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

01.04.2013 - 13.09.2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde Şans Torbası Logolu Koroplast ürünleriniden satın alan ve paketlerin içerisinde bulunan şifreyi, GSM no, ad-soyad ve adres bilgileri ile birlikte ücretsiz olarak www.koroplastsanstorbasi.com internet sitesindeki forma girenler Renault yeni Clio otomobil kazanma şansı yakalıyor. Koroplast Renault Yeni Clio Kampanyasına katılmak ve şifre göndermek için Buraya tıklayın.

Hediyeler:
1 Kişiye Renault Yeni Clio Touch 2013 Model Otomobil

Çekiliş Tarihi: 25.09.2013 Saat:10.30
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Koroplast Renault Yeni Clio Çekiliş Sonuçları 27.09.2013 tarihli Radikal gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 12.10.2013 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 27.10.2013 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

Önemli: İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Çekilişe, 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.koroplastsanstorbasi.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Koroplast Renault Yeni Clio Çekiliş Kampanyası - www.koroplastsanstorbasi.com, Koroplast Şans Torbası Çekilişi, Koroplast Çekilişi, Koroplast Şans Torbası Çekiliş Kampanyası, Koroplast Çekiliş Kampanyası

4 yorum:

 1. koroplast renault yeni clio çekiliş kampanyasına katıldık bakalım. umarım clio bana çıkar

  YanıtlaSil
 2. asil talihli bursaymış yedek izmir
  ne mutlu o arkadaşa.hayırlı olsun...

  YanıtlaSil
 3. bende katıldım hayırlısı diyelim kardeş

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.