Baumax Çekiliş Kampanyası - Baumax Yapı Marketleri BMW Çekilişi

Baumax Çekiliş Sonuçları - Baumax BMW Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın..

Baumax-Çekiliş-Kampanyası-Baumax-Yapı-Marketleri-BMW-ÇekilişiBaumax Yapı Marketlerinden alışveriş yapın, BMW 116d Otomobil, iPhone 5 veya iPad Mini kazanma fırsatını yakalayın...

2 Mayıs - 23 Haziran 2013 tarihleri arasında Samsun, İzmir, İzmit, Ankara, İstanbul, Eskişehir illerinde ve Bodrum ilçesinde bulunan 7 adet Baumax mağazalarından tek seferde 100.00 TL ve katları tutarında (her 100,00 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve kasalardan kendilerine verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad soyad ve adres bilgileri ile birlikte 1579 nolu kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderenler BMW 116d Otomobil, iPhone 5 veya iPad Mini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 kişiye Bmw 116d Efficient Dynamics 2013 model otomobil,
10 kişiye Apple iPhone 5 16 GB Cep Telefonu (hat kart hariç),
10 kişiye Apple iPad Mini 16 GB Wi-fi Tablet Pc

Çekiliş Tarihi: 28.06.2013 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Baumax Çekiliş Sonuçları 03.07.2013 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihliler 18.07.2013 tarihine kadar, yedek talihliler 02.08.2013 tarihine kadar kimliği. fiş/fatura ve ikramiye kazandığı şifreli katılım kartı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetlerine başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Kısa mesajda şifre,ad soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya Baumax ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. İnternet sitesinden yapılan alışverişler ve tüzel müşterilerin alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Baumax Yapı Marketlerini veya www.baumax.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.