Doritos Akademi 1 Milyon TL Ödüllü Yarışma - www.doritosakademi.com

Doritos Porsche Cayman Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

Doritos-Akademi-1-Milyon-TL-Ödüllü-Yarışma-www.doritosakademi.comDoritos Akademi, Türkiye’nin cipsini arıyor! Bu amansız yarışta kızlar ve erkekler karşı karşıya geliyor. En güzel cips kimden çıkacak? Kızlar mı yoksa erkekler mi?

Tarafını seç ve hemen yarışmaya başla. Türkiye’nin cipsini sen belirle, raflarda kendi cipsini görmenin gururunu yaşa! Üstelik yarışmaya katılmak çok kolay. Şeklini çiz, lezzetini ver ve en beğendiğin cipse isim koy.


07.03 2013-07.04.2013 tarihleri arasında Doritos Akademi 'nin www.doritosakademi.com internet sitesine cips şeklini çizerek gönderen ya da 8151’e ŞEKİL boşluk TARAF (KIZ veya ERKEK) Boşluk AD SOYAD formatında mesaj göndererek katılanlar 100.000 TL ödül, 15.04.2013 - 05.05.2013 tarihleri arasında kampanyaya tat önerilerini www.doritosakademi.com üzerinden gönderen veya tat önerisi belirterek ya da 8151’e TAT boşluk TARAF (KIZ veya ERKEK) Boşluk AD SOYAD formatında mesaj göndererek katılanlar 150.000 TL ödül kazanma şansı yakalıyor.

Yarışma son etabında ise üzerinde duyuru bannerları (şeritleri) bulunan Doritos paketlerinden çıkan şifreyi ve kampanyada desteklediğiniz tarafı (KIZLAR ya da ERKEKLER olarak) aralarında birer boşluk bırakarak Türkçe karakter (ç, ğ, ı, ş, ü) kullanmadan tüm operatörlerden 8151’e kısa mesaj gönderdiklerinde, Doritos’tan gelecek bilgilendirme SMS’ine karşılık olarak AD SOYAD ve ADRES bilgilerini eksiksiz belirtenler 500.000 TL ödül kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
Şekil Çizen 2 Kişiye 100’er BİN TL,
Lezzet Bildiren 2 Kişiye 150’şer BİN TL!
Beğendiği cipse oy vererek isim gönderen 1 kişiye 500 BİN TL değerinde ödül

Üstelik SMS yoluyla oy verenler, ilk oylarında 50 SMS kazanıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.doritosakademi.com internet sitesini ziyaret ediniz.

9 yorum:

 1. çikolatalı cips keşfettim

  YanıtlaSil
 2. Kaşarlı cips buldum

  YanıtlaSil
 3. çok ügzel değilmi

  YanıtlaSil
 4. Tam bugday cips diyet yapanlar için

  YanıtlaSil
 5. budan daha güzel cipsi olamaz

  YanıtlaSil
 6. Elim de kopon şifresi var nereye yazıcam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o nu birleşdir sonra oku yaz

   Sil
 7. ay o kadar güzel ki en güzeli hot corn acı biber çeşnili ya

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.