Ağaoğlu Yurtdışı Tatili Çekiliş Kampanyası

Ağaoğlu-Yurtdışı-Tatili-Çekiliş-KampanyasıYurtdışı Tatiliniz Ağaoğlu’ndan… Ağaoğlu’nun Cevahir ve Capacity AVM’deki stantlarını ziyaret edenler harika bir yurtdışı tatili kazanma fırsatı yakalıyor...

25.04.2013 - 08.05.2013 tarihleri arasında İstanbul Cevahir AVM ve Capacity AVM içindeki kampanya masalarından Ağaoğlu'nun My World Europe ve Bakırköy Veliefendi projesi tanıtımı kapsamında, projeler hakkında yetkililerden bilgi alarak proje tanıtım uygulamasına ücretsiz katılarak ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon, e-mail adresi bilgileri, proje kapsamında bölge/daire tercihleri ve diğer bilgilerini sunarak kayıt yaptıran kişiler Paris, Floransa & Roma Seyahati veya Barcelona Seyahati kazanma şansı yakalıyor. (Kampanyaya katılımda, satınalma veya satınalma taahhüt şartı yoktur, isteyen herkes ücretsiz tanıtım uygulamasına ve kampanyaya katılabilir.)

Hediyeler:
1 kişiye 3 Kişilik Paris Seyahati,
1 kişiye 3 Kişilik Floransa & Roma Seyahati,
1 kişiye 3 Kişilik Barcelona Seyahati

Çekiliş Tarihi: 21.05.2013 Saat:12:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 27.05.2013 tarihinde Hürriyet Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 11.06.2013, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 26.06.2013’tür.

Akdeniz İnşaat Ve Eğitim Hizmetleri A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka İstanbul Cevahir AVM ve Capacity AVM içindeki kampanya masalarını veya www.mylife.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.