Makro Market Untad Renault Clio Çekiliş Kampanyası

Makro Market Untad Renault Clio Çekiliş Sonuçlarını görmek için tıklayın.

Makromarket-Untad-Renault-Clio-Çekiliş-KampanyasıMakromarket’lerden Untad ürünlerinden satın alın, Renault Clio otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

05.02.2013 - 31.05.2013 tarihleri arasında Makro Market’lerden Makro Gold Kart ile Untad ürünlerinden 1 TL ve katları tutarında satın alanlar Renault Clio otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Renault Clio Otomobil

Çekiliş Tarihi: 16.06.2013
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Makromarket Untad Renault Clio Çekiliş Sonuçları 18.06.2013 tarihli Sabah gazetesinde duyurulacaktır.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunlu olabilir. Mutlaka Saklayınız. Üyelik Bilgileri eksik olanların üyelik bilgilerini güncellemeleri gerekebilir. Mutlaka Güncelleyiniz.

Kampanya Dahil Olan Makromarketler:
Ankara, Kayseri, Kırıkkale, Samsun, Konya, Amasya, Karaman, Bolu, Mersin, Yozgat, Ordu İl Ve İlçelerindeki 156 Adet Makromarket Mağazaları

Makro Market hakkında bilgi ve Daha önceki tarihlere ait Makromarket Kampanyalarını görmek için Makro Market Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Marketlerin İndirim ve Kampanyalarını (Marketler Listesi) Görmek İçin Tıklayın.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Makro Market 'leri veya www.makromarket.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.