Anatolium Bursa AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Anatolium Bursa Alışveriş Merkezi Mini Cooper Countryman Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

Anatolium-Bursa-AVM-Mini-Cooper-Çekiliş-KampanyasıAnatolium Bursa Alışveriş Merkezinden (Anatolium Bursa AVM) alışveriş yapın, Mini Cooper Countryman otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

1 Şubat - 21 Nisan 2013 tarihleri arasında Anatolium Bursa AVM içerisinde bulunan mağazalardan O Kart ile tüm gün içinde toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz ederek kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı alan O Kart sahipleri Mini Cooper Countryman otomobil kazanma şansı yakalıyor.


Hediyeler:
1 kişiye Mini Countryman 2012 Model Mavi Araba,
1 kişiye Mini Countryman 1.6 i 2012 Model Kırmızı Araba

Çekiliş Tarihi: 27.04.2013 Saat:15:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Anatolium Bursa AVM Mini Cooper Çekiliş Sonuçları 01.05.2013 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 16.05.2013 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 31.05.2013 tarihine kadar kimlikleri ve alışverişlerine dair fiş/faturası ve bilgisayar çıktısı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olabilir. Mutlaka Saklayınız. Çekilişe 18 yaşından küçükler, Corio Gayrimenkul, Tepe Savunma, Tepe Servis, Orat Temizlik, Omega Yazılım çalışanları, Anatolium AVM içerisinde yer alan mağaza sahip ve çalışanları, kamu kurum ve kuruluşları, Tüzel Kişiler ve sermaye şirketleri U2 Tanıtım çalışanları katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.anatolium-bursa.com internet sitesini veya Anatolium Bursa Alışveriş Merkezini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.