Renault Çekiliş Kampanyası - Renault Symbol Açık Kapı Festivali Çekiliş Kampanyası - www.symbolefsanehaftasonu.com

Renault Çekiliş Sonuçları - Renault Symbol Açık Kapı Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Renault-Çekiliş-Kampanyası-Renault-Symbol-Açık-Kapı-Festivali-Çekiliş-Kampanyası-www.symbolefsanehaftasonu.comHafta sonu Renault Symbol Açık Kapı Festivaline katılın, Renault Yeni Symbol Otomobil, iPhone 5 cep telefonu veya iPad Mini kazanma fırsatı yakalayın...

22.02.2013 - 24.02.2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde Renault Mais Yetkili Satıcılarında düzenlenecek olan Symbol Açık Kapı Festivali’ne gelen ve kendilerine verilecek olan üzeri örtülü kampanya katılım kartı ile www.symbolefsanehaftasonu.com internet sitesine ücretsiz girerek, sitede bulunan kayıt formuna katılım kartında yer alan şifre, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, e-posta adresi, açık adres ve katılımcı iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurup Renault Mais tarafından yapılacak pazarlama kampanyaları bilgilendirmelerine yönelik iletişim izni onayını evet ya da hayır olarak belirtenler Renault Yeni Symbol Otomobil, iPhone 5 cep telefonu veya iPad Mini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 kişiye Renault Yeni Symbol Touch Turbo 90 bg 2013 Model Otomobil,
3 kişiye iPhone 5 16 GB Cep Telefonu (Hat Hariç),
10 kişiye iPad Mini White WI-FI 16 GB Tablet Bilgisayar

Çekiliş Tarihi: 04.03.2013 Saat:14.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Renault Çekiliş Sonuçları 11.03.2013 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihliler 26.03.2013, yedek talihliler ise 11.04.2013 tarihine kadar katılım kartı ve kimlik belgesi ile Karmel Pazarlama Hiz.ve Danışmanlık A.Ş.’ye başvurmaları (Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok. No:22 Koşuyolu-İstanbul) halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Önemli: ikramiye tesliminde katılım kartı ibrazı zorunlu olabilir. Mutlaka Saklayınız. Çekilişe Karmel Pazarlama, Mais Motorlu Araçlar çalışanları ve birinci dereceden akrabaları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılımcılar, katılım formunda doldurdukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Renault Mais Yetkili Satıcılarını veya www.symbolefsanehaftasonu.com internet sitesini ziyaret ediniz.

4 yorum:

  1. Renault Çekiliş Kampanyası - Renault Symbol Açık Kapı Festivali Çekiliş Kampanyasına katıldık. umarım yeni renault symbol bize çıkar

    YanıtlaSil
  2. inşallah çıkar

    YanıtlaSil
  3. gittim inceledim, birçok eksiği var. eğer çıkarsa hemen satarım.

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.