Edirne Kipa AVM Çekiliş Kampanyası - Edirne Kipa AVM Opel Mocca Çekiliş Kampanyası

Edirne Kipa AVM Çekiliş Sonuçları - Edirne Kipa AVM Opel Mocca Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

Edirne-Kipa-AVM-Çekiliş-Kampanyası-Edirne-Kipa-AVM-Opel-Mocca-Çekiliş-KampanyasıEdirne Kipa Alışveriş Merkezinden (Edirne Kipa AVM) alışveriş yapın, Opel Mocca otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

15.12.2012 - 15.02.2013 tarihleri arasında Edirne Kipa AVM içerisinde bulunan mağazalardan 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve fiş/faturalarını kampanya/danışma masalarından onaylatanlar Opel Mocca otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Opel Mocca Otomobil

Çekiliş Tarihi: 07.03.2013 Saat:13.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Edirne Kipa AVM Çekiliş Sonuçları 14.03.2013 tarihli Radikal gazetesinde duyurulacaktır. 29.03.2013 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 13.04.2013 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve kupon ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Kampanyahakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Edirne Kipa AVM'yi veya www.kipaavm.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Edirne Kipa AVM Çekiliş Kampanyası - Edirne Kipa AVM Opel Mocca Çekiliş Kampanyası, Edirne Kipa AVM Çekilişi, Edirne Kipa AVM Araba Çekilişi, Edirne Kipa AVM Otomobil Çekilişi, Edirne Kipa AVM Opel Çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.