Prime Mall Antakya AVM Mini One Çekiliş Kampanyası

Prime Mall Antakya AVM Mini One Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

Baharı ENMODA ile Yakalayın.


Prime-Mall-Antakya-AVM-Mini-One-Çekiliş-KampanyasıPrime Mall Antakya Alışveriş Merkezinden (Prime Mall Antakya AVM) alışveriş yapın, Mini One otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

14.12.2012 - 17.02.2013 tarihleri arasında Prime Mall Antakya AVM (Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi) içerisinde bulunan mağazalardan Prime Card ile aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve fiş/faturaları ile birlikte danışma noktalarına giderek bilgisayarlara kayıt olanlar Mini One Otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye 2012 Model Kırmızı Renkli Mini One Otomobil

Çekiliş Tarihi: 21.02.2013 Saat:14.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Prime Mall Antakya AVM Mini One Çekiliş Sonuçları 26.02.2013 tarihinde Bugün gazetesinde ve Prime Mall Antakya AVM internet sitesinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 13.03.2013, yedek talihlilerin ise 28.03.2013 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalı ile tebligat yapılacaktır.

Önemli: Prime Card bilgileri eksik veya yanlış olan kişiler kampanyaya katılamazlar. Mutlaka Güncelleyiniz. İkramiye tesliminde Prime Card ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Prime Mall Antakya AVM'yi veya www.primemallantakya.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Prime Mall Antakya AVM Mini One Çekiliş Kampanyası, Prime Mall, Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi, Prime Mall Antakya AVM, Prime Mall Antakya AVM Mini One Çekilişi, Prime Mall Antakya AVM Araba Çekilişi, Prime Mall Antakya AVM Otomobil Çekilişi, Prime Mall Antakya Çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.