M1 Merkez Gaziantep AVM Çekiliş Kampanyası - M1 Merkez Gaziantep AVM Mitsubishi ASX Çekiliş Kampanyası

M1 Merkez Gaziantep AVM Çekiliş Sonuçları - M1 Merkez Gaziantep AVM Mitsubishi ASX Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

M1-Merkez-Gaziantep-AVM-Çekiliş-Kampanyası-M1-Merkez-Gaziantep-AVM-Mitsubishi-Çekiliş-KampanyasıM1 Merkez Gaziantep AVM ‘den (M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi) alışveriş yapın, Mitsubishi ASX otomobil, iPad veya Samsung LCD TV Kazanma şansı yakalayın...

Harcarken kazanmanın keyfi M1 Merkez Gaziantep AVM'de! 15 Aralık 2012 - 17 Şubat 2013 tarihleri arasında M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi (M1 Merkez Gaziantep AVM) içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve aynı gün içerisinde fiş/faturalarını kampanya katılım noktalarına ibraz ederek kampanyaya kayıt olanlar Mitsubishi ASX otomobil, iPad veya Samsung LCD TV kazanma fırsatı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Mitsubishi ASX otomobil,
10 Kişiye Yeni iPad,
7 Kişiye Samsung LCD TV

Çekiliş Tarihi: 09.03.2013 Saat:13:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: M1 Merkez Gaziantep AVM çekiliş sonuçları 15.03.2013 tarihinde Hürriyet Gazetesi Ana Gazete Bölge Baskısı ilan sayfasında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 30.03.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 14.04.2013 tarihine kadardır.

Önemli: İkramiye tesliminde, katılımda verilen bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi (kasa fişi/fatura) ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış katılım bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi kabul edilmez.Metro Properties, M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için mutlaka M1 Merkez Gaziantep AVM 'yi veya www.m1gaziantep.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

M1 Merkez Gaziantep AVM Çekiliş Kampanyası - M1 Merkez Gaziantep Mitsubishi Çekiliş Kampanyası, M1 Merkez Gaziantep AVM Çekilişi, M1 Merkez Gaziantep Mitsubishi Çekilişi, M1 Merkez Gaziantep AVM Araba Çekilişi, M1 Gaziantep Çekilişi, M1 Gaziantep AVM Çekilişi

5 yorum:

  1. ara ara sonuc yok zaman gececek sonra yayınlayacak bakacan sensın ama bulamdıgın ıcın zamanda gectıgı ıcın kazandıgın hedıyeyı alamıyacaksın...

    YanıtlaSil
  2. sonuçlara ulaşabilen var mı

    YanıtlaSil
  3. sonuçlar göremiyorum ya sen? illaki hürriyet gazetesi mi almamız lazım böyle rezalet olmaz.

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.