Forum Kayseri AVM Çekiliş Kampanyası - Forum Kayseri Audi A5 Çekiliş Kampanyası

Forum Kayseri AVM - Alışveriş Merkezi Çekiliş Sonuçları - Forum Kayseri Audi A5 Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

Forum-Kayseri-AVM-Çekiliş-Kampanyası-Forum-Kayseri-Audi-A5-Çekiliş-KampanyasıForum Kayseri Alışveriş Merkezinden (Forum Kayseri AVM) alışveriş yapın, Audi A5 otomobil Kazanma fırsatı yakalayın...

28 Aralık 2012 - 3 Mart 2013 tarihleri arasında Forum Kayseri AVM (Forum Kayseri Alışveriş Merkezi) içerisinde bulunan tüm mağazalardan kampanya süresince toplamda 50 TL ve katları (her 50 TL’ye 1 çekiliş hakkı) tutarında alışveriş yapıp fiş/faturaları ile birlikte kampanya standına gelerek pos cihazından üzerinde şifre bulunan çıktıyı alan ve çıktı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte tüm gsm operatörlerinden 4533 no’lu hatta eksiksiz gönderen veya www.facebook.com/ForumKayseriAlışverişMerkezi (ücretsiz) adresine kayıt edenler Audi A5 otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 adet Audi A5 Sportback 2.0 TDI 177 HP Multitronic PI, İbis beyazı, 2012 Model Otomobil

Çekiliş Tarihi: 09.03.2013 Saat:15:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Forum Kayseri AVM çekiliş sonuçları 14.03.2013 tarihinde POSTA Gazetesinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlinin 29.03.2013, yedek talihlinin ise 13.04.2013 tarihine kadar başvurusunu yapması gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Önemli: İkramiye tesliminde şifreli çıktı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. 18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık, Forum Kayseri Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Zuma Bilişim ve Forum Kayseri Alışveriş Merkezi çalışanları kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Forum Kayseri AVM’yi veya www.forumkayseri.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Forum Kayseri AVM Çekiliş Kampanyası - Forum Kayseri Audi A5 Çekiliş Kampanyası, Forum Kayseri, Forum Kayseri AVM, Forum Kayseri Alışveriş Merkezi, Forum Kayseri Çekilişi, Forum Kayseri Araba Çekilişi, Forum Kayseri Audi Çekilişi, Forum Kayseri Çekiliş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.