Darty - Cep Telefonlarında World’e Özel %20 Worldpuan Hediye

DartyTeknoloji Devi Darty'nin www.darty.com.tr internet sitesinden ve Darty Mağazalarından Worldcard ile yapacağınız cep telefonu alışverişlerinde %20 Worldpuan hediye fırsatını kaçırmayın...

10 Ocak - 14 Ocak 2013 tarihleri arasında Darty Mağazalarında Worlrcad ile 10 taksit ve Darty 'nin www.darty.com.tr internet sitesinden Worldcard ile yapacağınız Peşin fiyatına 11 taksitli tüm cep telefonu alışverişlerinize World’e özel %20 değerinde Worldpuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Darty internet sitesine gitmek için tıklayın.

Kampanya Detayları:Darty mağazaları ve www.darty.com.tr’den yapılacak tüm cep telefonu alışverişlerinde %20 Worldpuan kampanyası 10-14 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
%20 Worldpuan kazanma imkanı Darty mağazalarında peşin fiyatına 10 taksit, www.darty.com.tr’de 11 taksit seçeneğinde geçerli olup, peşin işlemler ve diğer taksit seçeneklerinde geçerli değildir.
Kampanya sadece cep telefonlarında geçerlidir. Kampanyaya iPhone marka cep telefonları ve diğer ürünler dahil değildir.
Darty mağazalarında satılan temlikli cep telefonları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya süresince her bir müşteri bir kez ve maksimum 150 TL değerinde Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
Business kartlar, Banka Kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, hediye çekleri kullanılamaz.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Erteleme kampanyası mağazalarda geçerli olup, web üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli değildir. Erteleme kampanyasından faydalanabilmek için kasa görevlisine erteleme istenildiğinin belirtilmesi gerekmektedir.
Kazanılan Worldpuan'lar 22 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 03 Şubat 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 04 Şubat 2013 tarihinde geri alınacaktır.
Darty ve Yapı Kredi Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya koşulları için detaylı bilgi; http://www.worldcard.com.tr .

Kampanya ve indirimli ürün bilgileri hakkında detaylı bilgi için mutlaka www.darty.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Darty, Darty.com.tr, Darty Kampanyaları, Darty İndirimleri, www.darty.com.tr, Darty Hafta Sonu İndirimleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.