Makro Market Ülker Çekiliş Kampanyası - Makro Market Ülker BMW Çekilişi

Makro Market Ülker Çekiliş Sonuçları - Makro Market Ülker BMW Çekiliş Sonuçları için BURAYA tıklayın.

Makro-Market-Ülker-Çekiliş-Kampanyası-Makro-Market-Ülker-BMW-ÇekilişiMakro Market 'lerden Ülker ürünlerinden satın alın, BMW 316i Otomobil, Samsung LED TV veya harika hediyelerden birini kazanma fırsatı yakalayın...

05.12.2012 - 24.02.2013 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Makro Marketlerden / Makro Mağazalarından Makro Kart Gold ile tek seferde 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için 1 çekiliş hakkı)Ülker marka bisküvi, kek, çikolata, çikolata kaplama, krem çikolata, sakız, şeker, gazlı içecek, su veya meyve suyu ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alanlar BMW 316i otomobil, Samsung 40" LED TV, Sony Play Station 3, Arzum Çaycı Çay Robotu, Arzum Blender, Arzum Kettle, Arzum Rondo veya 4 GB Minyatür Flash Bellek kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye 2012 model BMW 316i Otomobil,
3 Kişiye Samsung 40" LED TV,
10 Kişiye Sony Play Station 3,
100 Kişiye Arzum Çay Robotu,
100 Kişiye Arzum Arzum Rondo,
100 Kişiye Arzum Çubuk Blender,
100 Kİşiye Arzum Kettle,
700 Kişiye 4GB Flash Bellek

Çekiliş Tarihi: 06.03.2013 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 11.03.2013 tarihli Radikal Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta kanalı ile tebligat yapılacaktır. Asil talihliler İkramiye teslimi için en geç 26.03.2013, yedek talihliler ise 10.04.2013 tarihine kadar kimlikleri ve alışv eriş belgeleri ile birlikte U2 Tanıtım ve Promosyon hizmetlerine başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Önemli: Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Makro Kart Gold sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Mutlaka Güncelleyiniz.

Kampanya/İndirimli Ürün Bilgileri hakkında detaylı bilgi için mutlaka Makro Market 'leri ziyaret ediniz. www.makromarket.com.tr

Makro Market Ülker Çekiliş Kampanyası - Makro Market Ülker BMW Çekilişi, Makromarket, Makro Market, Makro Market Ülker Çekilişi, Makromarket Ülker çekilişi, Makromarket Araba Çekilişi, Makro Market BMW çekilişi, Makromarket BMW Çekilişi, Makromarket BMW Çekiliş Kampanyası

Makro Market hakkında bilgi ve Daha önceki tarihlere ait Makromarket Kampanyalarını görmek için Makro Market Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz.

Market İndirim ve Kampanyalarını (Marketler Listesi) Görmek İçin Tıklayın.

4 yorum:

  1. makromarket ülker bmw çekilişi harika. ülker makromarket çekilişinden 1 hediyede bize çıkar artık

    YanıtlaSil
  2. katılım kuponu yok numara yok hiç bişey yok. kartla katılıyomuşuz... hiç mantıklı gelmedi ama bmw çok güzel. hayırlısı:)

    YanıtlaSil
  3. kazananlar nerde yazıyor acaba?

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.