Türkiye Finans İnternet Şubesi Çekiliş Kampanyası

Türkiye-Finans-İnternet-Şubesi-Çekiliş-Kampanyasıİnternette Kazanmaya var mısın? Türkiye Finans internet şubesine giriş yapanlar Samsung LED TV, Samsung Galaxy S3 cep telefonu veya Samsung Galaxy Note 10.1 Tablet Pc kazanma fırsatı yakalıyor...

1 Kasım - 14 Aralık 2012 tarihleri arasında Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’nin www.turkiyefinans.com.tr adresli İnternet Şubesi’ne veya mobil bankacılık uygulaması olan Mobil Şube’ye müşteri numarası, parola ve şifre ile giriş yapan yada İnternet Şubesi veya Mobil Şube veya 444 2 444 numaralı Telefon Şubesi’nden finansal işlemlerden en az birisini gerçekleştiren bireysel ve kurumsal müşteriler Samsung LED TV, Samsung Galaxy S3 cep telefonu veya Samsung Galaxy Note 10.1 Tablet Pc kazanma şansı yakalıyor.


Hediyeler:
5 Adet 46" Samsung Led Televizyon,
10 Adet Samsung Galaxy S III Cep Telefonu,
15 Adet Samsung Galaxy Note 10.1 Tablet PC

Çekiliş Tarihi: 25.12.2012 Saat:12:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 01.01.2013 tarihinde Bugün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 16.01.2013 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 31.01.2013 tarihine kadardır.

Katılım Bankası A.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir. Türkiye Finans mensupları, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Ziyaretçilerimize Önemli Uyarı:
Bankalar kişisel bilgilerinizi sizden e-posta yoluyla talep etmez. Kişisel bilgilerinizi soran e-postalara cevap vermeyin; kişisel bilgilerinizi e-posta ile göndermeyin ve bu tür durumlarda bankanıza derhal konu hakkında bilgi verin. İnternet bankacılığını kullanmanız gerektiği durumlarda Erişmek istediğiniz web sayfasının adresini, internet tarayıcısının adres satırına kendiniz yazın.


Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Türkiye Finans’ın www.turkiyefinans.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz yada 444 2 444 numaralı Telefon Şubesini arayınız.

Türkiye Finans İnternet Şubesi Çekiliş Kampanyası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.