Avea Markafoni 30 TL İndirim Kampanyası

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü Markafoni ’den alışveriş yapan Avea ‘lılar anında 30 TL indirim kazanıyor...

15 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Markafoni ‘den 120 TL ve üzeri alışveriş yapan Avea müşterileri anında 30 TL indirim kazanıyor. Kampanyadan faydalanabilmeniz için tek yapmanız gereken MARKAFONI yazıp 5060'a sms göndererek indirim kodunu almaz ve markafoni.com'da ödeme işlemi sırasında "indirim kodunuz" bölümüne indirim kodunuzu girmek.

Markafoni internet sitesine gitmek için tıklayın.

Kampanya Detayları:
Kampanya 15 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında Avea müşterilerine özel markafoni.com’da 120 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak 30 TL anında indirim kodu verilecektir. Kampanyaya katılım ilk 150.000 kişi ile sınırlıdır. Kuponlar 15 Ocak 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan faydalanılabilinmesi için MARKAFONI yazıp 5060'a sms gönderilmesi ve indirim kodu alınması gerekmektedir. markafoni.com'da ödeme işlemi sırasında "indirim kodunuz" bölümüne indirim kodunuzu girip, "TAMAM" tuşuna basarak indirimden yararlanabilirsiniz. İndirim kodları tek kullanımlıktır, başka kodlarla birleştirilemez. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Avea İletişim Hizmetlerin'de saklıdır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için mutlaka www.markafoni.com'u ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.