Afia Çekiliş Kampanyası - Afia Gıda Çekiliş Kampanyası - www.afia.com

Afia Çekiliş Kampanyası - Afia 44.Yıl Çekilişi - www.afia.com.tr


Afia Çekiliş Sonuçları - Afia Gıda Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.


Afia-Çekiliş-Kampanyası-Afia-Gıda-Çekiliş-Kampanyası-www.afia.comAfia'nın (Gül Afia) www.afia.com internet sitesinden veya İstanbul'da bulunan mağazasından Afia gıda ürünlerinden satın alın, Umre Seyahatinden Acer Laptop'a kadar harika hediyelerden birini kazanma fırsatı yakalayın...

01.11.2012 - 15.01.2013 tarihleri arasında www.afiagida.com internet sitesinden veya İstanbul 'da bulunan mağazasından toptan veya perakende tek seferde 75.00 TL ve katları tutarında (her 75 TL için 1 çekiliş hakkı) AFIA gıda ürünlerinden satın alan ve siparişleri ile birlikte yada fiş/faturalarını ibraz ettiklerinde kasadan verilecek kart üzerinde bulunan şifreyi Ad, Soyad, Adres, Cep Telefonu ve E-Mail bilgileri ile birlikte www.afiagida.com internet sitesindeki forma eksiksiz girenler Umre Seyahati, Acer Laptop, Caprice Otel'de tatil, Samsung Akıllı Telefon veya harika hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye Umre Seyahati,
1 Kişiye Acer Laptop,
1 Kişiye Caprice Otel'de tatil,
1 Kişiye Samsung Akıllı Telefon,
1 Kişiye Sony Dijital Fotoğraf Makinesi,
1 Kişiye Beko No Frost Buzdolabı,
1 Kişiye Beko Bulaşık Makinesi,
1 Kişiye Altus Çamayır Makinesi,
1 Kişiye Beko Fırın,
1 Kişiye Beko Su Filtreli Süpürge,
1 Kişiye Tefal Buharlı Ütü,
1 Kişiye Schafer Çelik Tencere Seti,
1 Kişiye Schafer Düdüklü Tencere,
1 Kişiye Philips Meyve Sıkacağı,
1 Kişiye Schafer 90 Parça ÇKB Takımı

Çekiliş Tarihi: 28.01.2013 Saat:11:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 02.02.2013 tarihinde Zaman gazetesinin Türkiye basımında ve www.afiagida.com sitesinden duyurulacaktır.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. AFİA gıda çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Afia Gıda Mağazalarını veya www.afiagida.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Afia Çekiliş Kampanyası - Afia Gıda Çekiliş Kampanyası - www.afia.com, Afia Çekilişi, Afia Kampanyası, Afia Helal Gıda, Afia Umre Çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.