Lipton Çekiliş Kampanyası - Lipton Yellow Label Mini Cooper Çekiliş Kampanyası - www.liptondaldircikarhediyecikar.com

Lipton Çekiliş Sonuçları - Lipton Mini Cooper Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

Lipton-Çekiliş-Kampanyası-Lipton-Yellow-Label-Mini-Cooper-Çekiliş-KampanyasıLipton Yellow Label Bardak Poşet çaylarından satın alanlar Mini Cooper otomobil, Vespa motosiklet veya iPad kazanma Fırsatı yakalıyor...

01 Ekim 2012 - 20 Aralık 2012 tarihleri arasında Lipton Yellow Label 100’lü Bardak Poşet ve Lipton Yellow Label 25’li Bardak Poşet ürünlerinden satın alan ve ürün paketleri içinde bulunan Şifreyi, Ad, Soyad, Adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3161 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderen veya www.facebook.com/LiptonTurkiye ve www.lipton.com.tr web sitelerinde ilgili alana Şifre, GSM No, Eposta, Ad, Soyad, Adres bilgilerini girerek gönderenler Mini Cooper otomobil, Vespa motosiklet veya iPad kazanma şansı yakalıyor.

Lipton Yellow Label 100’lü Bardak Poşet ürünlerinin şifreleri ile 3 çekiliş hakkı, Lipton Yellow Label 25’li Bardak Poşet ürünlerinin şifreleri ile 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Hediyeler:
5 kişiye Mini One 2012 Model Otomobil,
10 kişiye Vespa LX 150 2012 model Motosiklet,
100 kişiye Apple iPad 16 GB 4G

Çekiliş Tarihi: 25.12.2012 Saat 11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 28.12.2012 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihli 12.01.2013 tarihine kadar, yedek talihliler 27.01.2013 tarihine kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün ambalajı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Önemli: ikramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Unilever ve ilgili ajans çalışanları ve 1. dereceden akrabaları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.facebook.com/LiptonTurkiye veya www.lipton.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz yada 0 212 212 40 30 nolu U2 Tanıtım telefonu arayınız.

Lipton Çekiliş Kampanyası - Lipton Yellow Label Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Lipton Çekilişi, Lipton Kampanyası, Lipton Yellow Label kampanyası, Lipton Yellow Label çekilişi, Lipton araba çekilişi, Lipton motosiklet çekilişi, Lipton iPad çekilişi, Lipton Mini Cooper Çekilişi, Lipton Vespa Çekilişi, www.facebook.com/LiptonTurkiye, www.lipton.com.tr, Lipton Facebook, Lipton Şifre Gönderimi, Lipton Kod Gönderimi, Lipton Yellow Label Kampanyası

8 yorum:

 1. ambalaj derken sadece şifrenin bulunduğu kapağı saklamak yetiyor değil mi?

  YanıtlaSil
 2. Lipton mini cooper çekilişinde şifreli ürün ambalajını istiyorlar. Çıkarda ürün kutusunu atmış olursak bayağı üzülürüz. Lipton kampanyasında mini cooper çıkmasada bir iPad çıksa yeter.

  YanıtlaSil
 3. Bugün Lipton Çekilişi nin son günü. Lipton mini cooper çekilişinden umarım bize de bir ipad çıkar. lipton yellow label bardak poşetlerini evde de stokladık.

  YanıtlaSil
 4. Lipton markasını çok beğenmek ve kafa kafaya tutmak başka çay markalarıyla .tketim süper danışmanlık çok.

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.