IYAŞPARK AVM Çekiliş Kampanyası - IYAŞ PARK AVM 3.Yıl Çekiliş Kampanyası

IYAŞPARK AVM Çekiliş Sonuçları - IYAŞ PARK Alışveriş Merkezi 3.Yıl Kampanyası Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayın.

IYAŞPARK-AVM-Çekiliş-Kampanyası-IYAŞ-PARK-AVM-3.Yıl-Çekiliş-KampanyasıIsparta IYAŞPARK Alışveriş Merkezinden alışveriş yapın, 33 harika hediyeden birini kazanma fırsatı yakalayın...

27 Temmuz - 30 Kasım 2012 tarihleri arasında Isparta IYAŞPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi (IYAŞPARK AVM) içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve fiş/faturaları ile birlikte kampanya standına giderek numaralı kupon alanlar Ford Focus otomobil, Toyota Yaris otomobil veya harika hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Adet Ford Focus Otomobil,
2 Adet Toyota Yaris Otomobil,
3 Adet LCD TV,
3 Adet Notebook,
3 Adet Bahçe Seti,
3 Adet Nokia N700 Cep Telefonu,
3 Adet Bulaşık Makinesi,
3 Adet Akülü Mini Araba,
3 Adet 86 Parça Yemek Takımı,
3 Adet TV Ünitesi (mobilya),
6 Adet Isparta Şifa Hastanesinde Check-Up

Çekiliş Tarihi: 8 Aralık 2012 Saat:15.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler www.iyasparkavm.com internet sitesinde duyurulacaktır. Ayrıca kazanan talihlilere taahhütlü posta kanalı ile tebligat yapılacaktır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ve kupon ibrazı gerekebilir. Mutlaka Saklayınız. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamazlar.

IYAŞ PARK ALIŞVERİŞ ve YAŞAM MERKEZİ
Süleyman Demirel Bulvarı Otogar Yanı ISPARTA
Tel: 0 246 227 91 91

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka IYAŞPARK AVM'yi veya www.iyasparkavm.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.