Çağdaş Market Çekiliş Kampanyası - Çağdaş Marketler Disneyland Çekiliş Kampanyası

Çağdaş-Market-Disneyland-Çekiliş-KampanyasıÇağdaş Marketlerden alışveriş yapın, Paris Disneyland Seyahati kazanma fırsatı yakalayın...

18.09.2012 - 14.12.2012 tarihleri arasında Çağdaş Marketlerden Çağdaş Kart ile tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve KİOSK’lardan Çağdaş Kartını okutarak üzerinde Çekilişe Katılım No, Çağdaş Kart No, Ad, Soyad, Adres, Telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı alanlar Çift Kişilik Paris Disneyland Seyahati kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
50 Kişiye Çift Kişilik Paris Disneyland Seyahati

Çekiliş Tarihi: 18.12.2012 Saat:13:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 20.12.2012 tarihli Cumhuriyet Gazetesinde duyurulacaktır. Ayrıca, çekiliş sonuçları Çağdaş Market Mağazalarında asılacak listelerle ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 05.01.2013, Yedek talihlilerin son başvuru tarihi 20.01.2013’tür.

Önemli: Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan Çağdaş Kart sahipleri kampanyaya katılamazlar. Mutlaka Güncelleyiniz. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı, fiş/fatura ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Yeni Çağdaş İhtiyaç ve Gıda çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Çağdaş Marketleri veya www.cagdasmarketler.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Çağdaş Marketler Çekiliş Kampanyası, Ankara Çağdaş Marketler, Eskişehir Çağdaş Marketler, Çağdaş Market, Çağdaş Market Çekilişi, Çağdaş Market Mağazaları, Çağdaş Market Şubeleri, Çağdaş Market Kampanyası, Çağdaş Marketleri, Çağdaş Marketler Paris Disneyland Çekilişi Kampanyası, Çağdaş Market Disneyland Çekiliş Kampanyası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.