Kido Sihirli Notalar Çekiliş Kampanyası - www.kido.com.tr

Kido-Sihirli-Notalar-Çekiliş-Kampanyası-www.kido.com.trPınar Kido’nun www.kido.com.tr internet sitesindeki Sihirli Notalar oyununu oynayın, Play Station 3 kazanma şansı yakalayın...

10.09.2012 - 30.10.2012 tarihleri arasında Türkiye genelinde Pınar Kido ’nun www.kido.com.tr internet sitesine Ad, Soyad, Adres, E-mail Adresi, GSM No ve diğer üyelik bilgilerini girerek yeni üye olup veya üyelik kayıtlarını güncelleyip Sihirli Notalar oyununu oynayarak katılanlar Play Station 3 kazanma fırsatı yakalıyor.

Hediyeler:
20 Kişiye Play Station 3 + PS3 SingStar Dance Oyunu + Kablosuz Mikrofon Hediye Seti

Kampanya Detayları:
Kampanya süresince, Pınar Kido ürünlerinin tanıtımının yapıldığı www.kido.com.tr (ücretsiz) adresli Pınar Kido internet sitesine Ad, Soyad, Adres, E-mail Adresi, GSM No ve diğer üyelik bilgilerini girerek yeni üye olup veya üyelik kayıtlarını güncelleyip Sihirli Notalar oyununu oynayarak katılanlara 1 çekiliş hakkı ve ayrıca Pınar Kido internet sitesine davet ettiği arkadaşlarından daveti kabul ederek Kido internet sitesine üye olan veya üyelik kayıtlarını güncelleyen her arkadaşı için daveti yapana ilave 1 çekiliş hakkı verilmesine yönelik uygulanacaktır. Oyunu bitirme ya da başarı şartı aranmaz. Aynı kişi bir kez üyelik kaydı veya güncellemesi yapabilir ama istediği kadar oyun oynayabilir. Kampanyaya katılım, üyelik kaydı veya güncellemesi dahil oyun oynamaktan günde 5 ve arkadaş daveti için günde 5 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda günde 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Kido’nun www.kido.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

7 yorum:

 1. playstation 3 çekilişle mi verilecek yoksa yüksek puan alan kişilere mi?

  YanıtlaSil
 2. Pınar Kido internet sitesine Ad, Soyad, Adres, E-mail Adresi, GSM No ve diğer üyelik bilgilerini girerek yeni üye olup veya üyelik kayıtlarını güncelleyip Sihirli Notalar oyununu oynayarak katılanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir.

  YanıtlaSil
 3. 1 çekiliş hakkı nasıl oluyor peki

  YanıtlaSil
 4. peki gerçekten gökçeyle sahneye mi çıkılacak. illa üye olmak gerekiyor mu ?

  YanıtlaSil
 5. bence kido çok güzel birisi

  YanıtlaSil
 6. Kido nun yeni kampanyasını gördünüz mü arkadaşlar. Kido Eğlence dünyasında yeni kampanya ve oyunlar var.

  YanıtlaSil
 7. katılıyorum :size:

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.