Capitol AVM Mini Cooper S Roadster Çekiliş Kampanyası

Capitol AVM Mini Cooper S Roadster Çekiliş Sonuçlarını görmek için Buraya tıklayın.

Capitol AVM Mini Cooper S Roadster Çekiliş KampanyasıCapitol Alışveriş Merkezinden alışveriş yapanlar Mini Cooper S Roadster otomobil kazanma fırsatı yakalıyor...

08 Haziran - 22 Ağustos 2012 tarihleri arasında Capitol Alışveriş Merkezi (Capitol AVM) içindeki mağazalardan (Otopark, döviz bürosu, bankalardan alınan satış fişleri, tütün mamulleri ve alkollü içecekler ve kuyumcu, eczane alışverişleri dahil değildir.) aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve kampanya danışma masasına gelerek kendilerine verilecek üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden “4544” no’lu kısa mesaj hattına eksiksiz gönderenler 1 kişi 2012 model Mini Cooper S Roadster Beyaz Otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye 2012 model Mini Cooper S Roadster Beyaz Otomobil

Çekiliş Tarihi: 25.08.2012 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 29.08.2012 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihli, ikramiye teslimi için en geç 13.09.2012 tarihine kadar; yedek talihli ise, ikramiye teslimi için en geç 28.09.2012 tarihine kadar kimliği, şifreli katılım kartı ve alışverişine dair fiş ve/veya fatura ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyesini teslim almaya hak kazanacaktır.

Önemli: ikramiye tesliminde şifreli katılım kartı ve alışverişine dair fiş ve/veya fatura zorunlu olabilir. Mutlaka Saklayınız. Ad, soyad, adres bilgileri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Çekilişe Capitol ve U2 çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Capitol Alışveriş Merkezini veya www.capitol.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.