Pınar Kido Gizemli Yolculuk Oyunu Çekiliş Kampanyası - www.kido.com.tr

Pınar Kido Gizemli Yolculuk Oyunu Çekiliş Sonuçlarını görmek için Buraya tıklayın.

Pınar Kido Gizemli Yolculuk Oyunu Çekiliş Kampanyası - www.kido.com.trPınar Kido’nun Gizemli Yolculuk Oyununu oynayın, Kido Scooter veya Kido Kay Kay kazanma fırsatı yakalayın...

15 Nisan - 15 Temmuz 2012 tarihleri arasında Pınar Kido’nun www.kido.com.tr internet sitesine üye olarak veya daha önce üye olan ve üyelik bilgilerini güncelleyerek sitede yer alan Kido Gizemli Yolculuk oyununu oynayarak kampanyaya katılanlar Kido Scooter veya Kido Kay Kay kazanma şansı yakalıyor.
Pınar Kido internet sitesine gitmek ve Kido Gizemli Yolculuk Oyununu oynamak ve Kido Çekilişine katılmak için Buraya tıklayın.

Hediyeler:
250 kişiye Kido Scooter,
250 kişiye Kido Kay Kay

Çekiliş Tarihi: 27.07.2012 Saat:13:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 03.08.2012 tarihinde www.kido.com.tr web sitesinde duyurulacaktır.Ödül kazananlara ayrıca, sitede bulunan üyelik bilgilerindeki e-mail adresine e-mail gönderilerek ulaşılacaktır.Ödüller, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede ( ilanı takiben 1 hafta) başvuran kazananlara, kargo ile ücretsiz olarak sunulacaktır.

Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Üye, 18 yaşından küçük ise, çekilişe katılım için kampanya üyelik formuna velisinin bilgilerini (anne ad-soyadı, baba ad- soyadını, gsm numarasını ve diğer üyelik bilgilerini) doğru ve eksiksiz girmelidir, çekilişe bu bilgiler dahil edilecektir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Kido’nun www.kido.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Pınar Kido Gizemli Yolculuk Oyunu Çekiliş Kampanyası, www.kido.com.tr, Pınar Kido, Pınar Kido Çekilişi, Pınar Kido Gizemli Yolculuk Oyunu

6 yorum:

 1. pınarın bütün ürünlerini güvenle kullanıyorum özellikle cocuklarım için

  YanıtlaSil
 2. pınar kido ineğini cok seviyorum

  YanıtlaSil
 3. kido,çok seviyorumçünkü scooteri istiyorum

  YanıtlaSil
 4. pınarkidonun sütünü çoooooooooook içiyorum

  YanıtlaSil
 5. Her zaman ailece vazgeçilmezimiz pınar !!!

  YanıtlaSil
 6. oynamak,istiyorum

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.