İstanbul Shopping Fest Çekiliş Kampanyası - İSF Çekiliş Kampanyası

İstanbul Shopping Fest Çekiliş Kampanyasıİstanbul Shopping Fest etkinlikleri kapsamında alışverişlerini banka veya kredi kartı ile yapanlar Koza Evlerinden Daire, Mercedes otomobil veya iPad 2 kazanma fırsatı yakalıyor...

9 Haziran - 29 Haziran 2012 tarihleri arasında sürecek olan İstanbul Shopping Fest ile yapacağınız her 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde (her 25 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) banka veya kredi kartınızı kullanın, Koza Evleri'den 3+1 bir daire, Mercedes B serisi otomobil veya iPad 2 kazanma şansı yakalayın.


Hediyeler:
1 Kişiye İstanbul koza Evlerinden 3+1 Daire,
3 Kişiye Mercedes B Serisi Otomobil,
21 Kişiye iPad 2.

Çekiliş Tarihi: 12.07.2012 Saat 14:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri:Kazananların Listesi 15.07.2012 tarihlerinde Habertürk Gazetesinde ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Talihlilerin en son başvuru tarihleri asiller için; 30.07.2012 yedekler için; 14.08.2012’dir.

18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş çalışanları ve tüzel kişiler kampanyaya katılamazlar.

Alışveriş, kültür ve eğlence festivali İstanbul Shopping Fest’in bu sene de önemli sürprizlerinden biri çekiliş kampanyası! Festival süresince kredi kartı ya da banka kartıyla her 25 TL’lik alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanacak olan tüketiciler, ev otomobil ve iPad’e kadar pek çok şeye sahip olma fırsatından yararlanabilecekler.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka İstanbul Shopping Fest 'in www.istshopfest.com internet sitesini ziyaret ediniz.

İstanbul Shopping Fest Çekiliş Kampanyası, Shopping Fest, İstanbul Shopping Fest, İstanbul Shopping Fest Ev Çekilişi, Shopping Fest Araba Çekilişi. İsf Çekiliş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.