IKEA Çekiliş Kampanyası - IKEA 7.yıl Çekiliş Kampanyası

IKEA-Çekiliş-Kampanyası-IKEA-7.yıl-Çekiliş-KampanyasıIKEA 7.yılını harika hediyelerle kutluyor. IKEA Mağazalarından alışveriş yapın, yatak odası takımı, oturma odası takımı veya mutfak seti kazanma fırsatı yakalayın...

28 Nisan - 6 Mayıs 2012 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm IKEA mağazalarından tek seferde 70 TL ve katları tutarında (her 70 TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir) alışveriş yapan ve kasiyer tarafından kasalarda bulunan POS cihazlarından verilecek olan POS çıktılarındaki şifreyi ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 5899 no’lu kampanya hattına kısa mesaj ile eksiksiz gönderenler yatak odası takımından mutfak setine kadar harika hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
7 Kişiye Oturma Odası Takımı,
7 Kişiye Yatak Odası Takımı,
7 Kişiye Mutfak Seti,
77 Kişiye Koltuk,
777 Kişiye Sehpa,
7777 Kişiye Ev Aksesuarları

Çekiliş Tarihi:10.05.2012 Saat:13.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 15.05.2012 tarihlerinde Radikal gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihli, ikramiye teslimi için en geç 30.05.2012 tarihine kadar; yedek talihliler ise ikramiye teslimi için en geç 14.06.2012 tarihine kadar kimliği ve şifreli POS çıktısı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Önemli: İkramiye tesliminde şifreli POS çıktısı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Talihliler hediyelerini IKEA mağazalarından teslim alabilirler. Çekilişe Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar. Bilgilerini eksik veya yanlış gönderen katılımcılar, ikramiye kazansalar bile ikramiyelerini alma hakkını kaybedeceklerdir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka IKEA Mağazalarını veya www.ikea.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz yada 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayınız.

IKEA Çekiliş Kampanyası, IKEA Çekilişi, IKEA 7.Yıl Çekilişi, İkea Mağazaları, IKEA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.