Makromarket - Makro Market Omo Akülü Araba Çekiliş Kampanyası

Makro Market - Makro Market Omo Akülü Araba Çekiliş KampanyasıMakro Market’te minik kahramanların ayağı yerden kesilecek. Makro Market’ten Omo ürünlerinden alın, Aliş Turbo Willy Akülü Araba kazanma fırsatı yakalayın...

05 Nisan - 25 Nisan 2012 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Makro Market’lerden Makro Gold Kart ile tek seferde 20 TL ve katları tutarında (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) Omo Toz ve Sıvı ürünlerinden satın alanlar Aliş Turbo Willy Akülü Araba kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
40 Kişiye Aliş Turbo Willy Akülü Araba

Çekiliş Tarihi: 07.05.2012 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 10.05.2012 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil Talihliler İkramiye teslimi için en geç 25.05.2012 tarihine kadar, yedek talihliler ise en geç 09.06.2012 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu çekilişe Unilever, Makro Market, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Önemli: İkramiye tesliminde alışveriş belgesi ibrazı gerekebilir. Mutlaka Saklayınız.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Makromarketleri veya www.makromarket.net internet sitesini ziyaret ediniz. yada 0212 212 40 30 no.lu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayınız.

Makro Market - Makro Market Omo Akülü Araba Çekiliş Kampanyası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.