Vakıfbank Worldcard 81 İle 81 Otomobil Çekiliş Kampanyası

2013 Vakıfbank Worldcard Çekiliş Kampanyası - 2013 Vakıfbank Worldcard Volkswagen Golf Çekilişi

Vakıfbank Worldcard 81 İle 81 Otomobil Çekiliş Sonuçları - Vakıfbank Çekiliş Sonuçlarını görmek için Buraya tıklayın.

Vakıfbank Worldcard veya Vakıfbank Kredi kartları ile alışveriş yapanlar 2012 model Volkswagen Golf Otomobil Kazanma fırsatı yakalıyor...

10.02.2012 - 31.05.2012 tarihleri arasında Vakıfbank Worldcard veya VakıfBank'a ait kredi kartlarıyla toplamda 50.00 TL ve katları tutarında (her 50 TL'ye bir çekiliş hakkı verilecektir) alışveriş yapanlar ile Kampanya tarihleri arasında ilk defa VakıfBank Kredi Kartı başvurusu yapıp yine bu tarihler arasında başvurusu onaylanan müşteriler 2012 model Volkswagen Golf Otomobil Kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
Her ilden bir VakıfBank Worldcard sahibine 1 adet 2012 Model Volkswagen Golf 1.6 102 hp Trendline Binek otomobil.

Çekiliş Tarihi: 14.06.2012 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 17.06.2012 tarihli Takvim Gazetesi, www.vakifkart.com.tr ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.

Çekiliş aşamasında, kart başvuruları ve yapılacak harcamalara atanacak kura numaraları, müşterinin kredi kartı hesabının bağlı olduğu şubenin bulunduğu ile göre değerlendirilecektir.

İlk defa VakıfBank kredi kartı başvurusu yapıp kampanya tarihleri arasında kartı onaylanan müşterilere 5 adet çekiliş hakkı verilecektir.

VakıfBank kredi kartıyla toplamda yapılacak her 50.00 TL ve katları tutarında alışveriş için bir çekiliş numarası verilecektir. Örneğin, 5 seferde yapılan 10+20+55+100+50 alışverişleri toplamı 235 TL için 4 çekiliş hakkı verilecektir.

VakıfBank personeli, ticari kart sahipleri ve 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Vakıfbank kredi kartında asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli, iptal veya aktif olmayan kart hamilleri kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.vakifkart.com.tr/ internet sitesini ziyaret ediniz.

Vakıfbank, Vakıfbank Worldcard, Worlrdcard, Vakıfkart, Vakıfbank Kredi Kartı, Vakıfbank Çekilişi, Vakıfbank Çekiliş, Vakıfbank Volkswagen Çekiliş Kampanyası, Vakıfbank Volkswagen Golf Çekilişi, Vakıfbank Worldcard 81 İle 81 Otomobil Çekiliş Kampanyası, Vakıfbank 81 İl Çekilişi, Vakıfbank Araba Çekilişi, Vakıfbank Çekiliş Kampanyası, Vakıfbank Araba Çekilişi, Vakıfbank Worldcard Araba Çekilişi, 2012 Vakıfbank Worldcard 81 İle 81 Otomobil Çekiliş Kampanyası, 2012 Vakıfbank Çekilişi

37 yorum:

 1. çok güzel, her yıl yapılsın isterim ,hiç olmazsa bazı kişilerim yüzü güler :)

  YanıtlaSil
 2. nasıl katılacağız

  YanıtlaSil
 3. halen VAKIFBANK-WÖRD'Ü kullanan müşterilerin,81 ile 81 otomobil kampanyasına katılmak için,yeni bir işlem yapıp yapmayacakları konusu açık değildir,bu durum açıklanmalı.

  YanıtlaSil
 4. KOĞUZ KESİNLİKLE KATILIYORUM KARDEŞ BAKIYORUM KAMPANYAYA NASIL KATILACAĞIMIZI NE GÖSTERMEMİŞLER BU KONUYU BİRADA AÇIKLAYIN NASIL BAŞ VURACAĞIZ BİLEN ARKADAŞLAR VARSA YAZSINLAR TEŞEKKÜR EDERİM ..

  YanıtlaSil
 5. 10.02.2012 - 31.05.2012 tarihleri arasında Vakıfbank Worldcard veya VakıfBank'a ait kredi kartlarıyla toplamda 50.00 TL ve katları tutarında (her 50 TL'ye bir çekiliş hakkı verilecektir) alışveriş yapanlar ile Kampanya tarihleri arasında ilk defa VakıfBank Kredi Kartı başvurusu yapıp yine bu tarihler arasında başvurusu onaylanan müşteriler çekilişe katılacaklardır.

  YanıtlaSil
 6. Çekilişin nasıl yapılacağı hususunda herhangi bir bilgi yok,yani noter huzundamı? yoksa banka kendisininbelirlediği bir usule göremi? bilgisayar kura çemimi? kredi numarasına göremi?

  YanıtlaSil
 7. 50 TL lik alışverişten sonra herhangi bir başvuru yapılacakmı?
  yapılacaksa nereye?
  yada her 50 TL lik alışverişe otomatik olarakmı kura numarası verilecek

  YanıtlaSil
 8. Bu kampanyaya katılmak için cepten herhangi mesaj gönderecekmiyiz.sadece alışveriş yaparsak kampanyaya katılmış oluyormuyuz.Bu konuda net açıklama yok.Televizyondaki reklamlarınızda şu numaraya mesaj göderin diye görmüştüm sanırım.Mukadder Ertem Acar

  YanıtlaSil
 9. numara sistem mi verecek anlayamadımm 4 tane vakıfbank kartım var nasıl katılıyoruz bu çekilişe açıklarmısınızz lütfenn

  YanıtlaSil
 10. 50 tl lik alışverişten sonra herhangi bir işlem yapıyor muyuz yoksa banka otomatik algılayıp kampanyaya dahil ediyor mu? çekilişi MPİ mi banka mı yapıyor ayrıntılı bilgi yok. Açıklama bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 11. yorum yapan arkadaşlara aynen katılıyorum. bu kampanyaya nasıl iştirak edileceği hakkında net bir bilgi yok. vakıfbankın bu yorumlardan hareketle konuyu aydınlatmasını bekleriz.

  YanıtlaSil
 12. 50 tl lik alışverişten sonra negibi işlem yapılacak yetkililer herkesin anlıyacağı bir izahatını yaparlarsa iyi olur reklam vermekle bu iş olmuyor

  YanıtlaSil
 13. Vakıfbank Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak bildiğim kadarı ile Alışveriş yapıldıktan sonra sistem otomatik olarak alışveriş tutarınıza göre çekiliş hakkı veriyor. herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmuyor. yinede araştırmak lazım. Vakıfbank Çekilişinde geçen yıl böyle olmuştu.

  YanıtlaSil
 14. ADSIZ ARKADAŞIN SORUSUNA CEVAP BEKLENMEKTEDİR.nASIL HER ELLİ TL'NİN VE KATLARINA UYGULANDIĞI İZAH EDİLMELİ, HALEN 6 ŞANSIM VAR OYSA 6 RAKAMINDAN SONRA EN 500 tL'LİK ALIŞVERİLŞİM OLDU HALEN 6 ŞANS SABİT CDEVAM EDİYOR.aDSIZ ARKADAŞA AYNEN KATILIYORUM. Zaferjhan Turhan

  YanıtlaSil
 15. BUNLARI GÜZEL YAZIYORSUNUZ AMA ARABAYI KAZANINCA VERGİYİ BİZMİ ÖDİYECEĞİZ BUNU NEDEN YAZMIYORSUNUZ ARABAYI KAZAN VERGİYİ KİM ÖDİYECEK BİZMİ SİZMİ BELLİ DEĞİL

  YanıtlaSil
 16. böyle kampanyamı olur alışveriş mıktarına göre cekılış deyonuz cekılışe girecek olan numura vermıyonuz hangi cekılış nosuyla katılacaz yöneticiler uyuyormuuuu hani benim cekılış numurammmm siz kendi kendinize mi verceniz arabalarıııııı

  YanıtlaSil
 17. keşke bütün bankalar sizi örnek alsa

  YanıtlaSil
 18. süper geçem yıl bir tnıdığa çıkmıştı bu yılda inşallah bize çıkar
  aziz

  YanıtlaSil
 19. 49 çekiliş hakkım var bana çıkar inşallah...çoçuk gelıyor araba lazım:))

  YanıtlaSil
 20. 22 hakkım var çekilsin bakalım :)

  YanıtlaSil
 21. ÇEEKİLİŞİ KİM NASIL YAPIYOR NOTER Mİ BANKAMI ACABA CVP BEKLİYORUM

  YanıtlaSil
 22. İstanbul için 152 Çekiliş Hakkı Kazandım ama 16 milyonluk Şehirde 1 araba için bu Deve de Kulak!Aynı Şekilde Nüfusu 100 bin olan bir il'e de bir araba çekilişi veriliyor Garip Doğrusu!

  YanıtlaSil
 23. 156 çekiliş hakkım var. bana çıksın. çok çekuluş hakkım var ama olmazki, şırnakta hakkaride yasayanların şansı daha yüksek. koskoca istanbula ankaraya 1 araba

  YanıtlaSil
 24. şırnaktan vakıfbank kredi kartı almak varmıs. vay anassını yaaaf. burhan altintop bu işi ne der acaba... zaten nufus 20 bin. kredi kartı sayısı taş patlasa 3 bin. bunun cogu ziraat ve halk bankasına ve oyak banka aittir. geriye vakıfbanka kalsa kalsa 500 adet karttır. ne kadarlık alısveriş olsada olmasada bu 500 kişiden birine cıkacak. olaya bak yaa.. katılım sayısına gore aaraba verilmeli. mesela minyonda bir oranla. ankara nufus 5 milyon o zaman 5 araba. istanbul 18 milyon sa, istanbula 18 araba. ya da millet vekili sayılarına gore olsun :D 550 araba :D vekilf sayısına gore. en adaletli sistem bu olur. bence.:):):):)

  YanıtlaSil
 25. çekiliş çok güzel babam bu çekişişe 150 çekiliş hakkıyla katıldı o yüzden muhakkak çıkmalı çıkmassa aha buraya yazıyoz bi dahada vakıfbank kartı kullanmayız :):):)

  YanıtlaSil
 26. DEMEK Kİ BENİM 9 ÇEKİLİŞ HAKKIYLA ŞANSIM BİRAZ ZOR NE YAPALIM BAŞKA SEFERE İMDİDEN :)

  YanıtlaSil
 27. 186 çekiliş hakkım var araba benim şansınızı zorlamayın:))))))

  YanıtlaSil
 28. Tüm açıklamalar www.vakifkart.com.tr sitesinde eski kampanyalar bölümünde yapılmış, zahmet edip bakmazsak böyle gereksiz onlarca soru sorarız :-)Ravenpol'dan saygılar

  YanıtlaSil
 29. arkadaşlar kusura bakmayın ama araba benim olacak inşallah. tabi asgari ödemeyi yaparsam. çok ihtiyacım var benim olmalı

  YanıtlaSil
 30. adil bir çekiliş olması dileği ile.....

  YanıtlaSil
 31. çekiliş başladı herkese bol şans

  YanıtlaSil
 32. sonuçları bilen yok mu?

  YanıtlaSil
 33. bnce adil değil çekiliş 14 çekiliyo niye 3 gün sonra yayınlanıyo çekilişten 1 saat sonra yada ertesi gün yayınlana biiilrdi bence.

  YanıtlaSil
 34. çekilişler nerde yayınlandı
  hiç bir yerde yok
  vakıfkart.com dada yok

  YanıtlaSil
 35. 40 çekiliş hakım vardı tutmadı :D şans işte... adam 1 tane ile girmiştir ona denk gelmiştir. bilemeyiz ama şansımız yok...

  YanıtlaSil
 36. üstelik ufak bir şehirde.....

  YanıtlaSil
 37. evet 17 si oldu ama hala çekilişler açıklanmadı yoksa ben mi bulamadım...:?

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.