TTNET ve Türk Telekom Kazanmakmak Çekiliş Kampanyası - www.kazanmakmak.com.tr

TTNET ve Türk Telekom’un yeni çekiliş sitesi KAZANMAKMAK evden otomobile, LED TV'den, tablet bilgisayara kadar birçok hediye kazanabileceğiniz büyük çekilişi ile tüm üyelerine Hoş Geldin diyor...

24.12.2011 - 24.02.2012 tarihleri arasında TTNET ve Türk Telekom’un www.kazanmakmak.com.tr KAZANMAKMAK internet sitesinde yer alan KAZANMAKMAK üyesi katılım formuna T.C. Kimlik numarası, ad, soyad, TTNET veya Türk Telekom hizmet numarası, telefon, e-mail bilgilerini girerek, KAZANMAKMAK'a kaydolan ve kayıt sırasında bilgisini verdiği email adresine gönderilen aktivasyon mailini onaylayanlar Sinpaş Bosphorus City'den 2+1 ev, BMW 316i Comfort otomobil, 40'' Samsung Led TV veya Motorola Xoom 3G Tablet bilgisayar kazanma şansı yakalıyor. TTNET ve Türk Telekom Kazanmakmak Çekiliş Kampanyasına katılmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

KAZANMAKMAK internet sitesine üye olan hem TTNET hem Türk Telekom abonesi olanlara 2, sadece TTNET veya sadece Türk Telekom abonesi olan üyelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Hediyeler:
1 Kişiye Sinpaş Bosphorus City'den 2+1 Ev,
3 Kişiye BMW 316i Comfort Otomobil,
10 Kişiye 40'' Samsung Led TV (40D6500),
10 Kişiye Motorola Xoom 3G Tablet Bilgisayar.

Çekiliş Tarihi: 28.02.2012 Saat:13.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 01.03.2012 tarihlerinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Çekiliş sonucu ödül kazanan asil talihliler 16.03.2012 tarihine kadar, asil talihli süresi içinde başvurmazsa sırası ile yedek talihliler 31.03.2012 tarihine kadar kimliği ile Yıldız Posta Cad. Vefa Bayırı Sok. No: 2 Gayrettepe Şişli 34394 İstanbul / Türkiye adresinde yer alan Türk Telekom Genel Müdürlüğü'ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Bu çekilişe TTNET A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka TTNET ve Türk Telekom’un www.kazanmakmak.com.tr KAZANMAKMAK internet sitesini ziyaret ediniz veya 0800 500 1 500 nolu KAZANMAKMAK Müşteri Hizmetlerini arayınız.

TTNET ve Türk Telekom Kazanmakmak Çekiliş Kampanyası - www.kazanmakmak.com.tr, TTNET Kazanmakmak Çekiliş Kampanyası, Türk Telekom Kazanmakmak Çekiliş Kampanyası, www.kazanmakmak.com.tr, KAZANMAKMAK, TTNEK KAZANMAKMAK, TTNET Ev Çekilişi, Türk Telekom Ev Çekilişi, TTNET BMW Çekilişi, Türk Telekom BMW Çekilişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.