TEB Bonus Card - TEB Worldcard Milli Piyango Bileti Hediye Kampanyası

TEB-Bonus-Card-TEB-Worldcard-Milli-Piyango-Bileti-Hediye-KampanyasıTEB Bonus Card veya TEB Worldcard ile alışveriş yapanlara yılbaşı çekilişi için Çeyrek Milli Piyango Bileti hediye...

25 Kasım - 25 Aralık 2011 tarihleri arasında, TEB Bonus Card veya TEB Worldcard ile gıda ve giyim sektörlerinin her birinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize Yılbaşı Özel Çekilişi için çeyrek Milli Piyango bileti hediye!

Kampanya Detayları:
Kampanya 25 Kasım - 25 Aralık 2011 tarihleri arasında, gıda ve giyim sektörlerinin her birinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Giyim sektöründe yapılacak taksitli harcamalar da kampanyaya dahildir.
Katılım için 25 Aralık 2011 tarihine kadar MP yazıp Turkcell için 4766'ya, Avea ve Vodafone için 5327524766’ya kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her kısa mesaj; Turkcell ve Avea tarafından 2 SMS, Vodafone tarafından 3 SMS bedeli olarak ücretlendirilmektedir. SMS ücreti abone tarafından karşılanacaktır.
Kampanya ödülü olarak çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecek olup, bilet şifresi başarılı şekilde kampanyaya katılım mesajı gönderen kart hamillerinin cep telefonlarına SMS ile iletilecektir. Kart hamilleri www.nesine.com hesaplarına girerek, cep telefonlarına gelen şifre ile bilet numaralarını alabilecekler ve biletlerini hesaplarına yükleyebileceklerdir. Nesine.com’da hesap açmak ücretsizdir.
Business Card'lar, nakit çekim işlemleri, sanal kart işlemleri, puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
İptal edilen işlemlerde bilet kazanımları da iptal edilecektir.
Biletler fiziki olarak teslim edilmeyecektir. Biletler ilk üç büyük ikramiye dışında fiziki olarak teslim edilmeyecektir. İlk üç büyük ikramiye isabet eden biletler hak sahiplerince Nesine.com’dan talep edilebilecektir.
Kampanya, Banka’ya tanımlanan bilet stokları ile sınırlı olup, biletlerin tükenmesi halinde kampanya katılımı sona erecektir.
Kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 34400002 numaralı bayisi olan Nesine.com aracılığı ile düzenlenmektedir.
TEB, kampanya ile ilgili yasal mevzuat çerçevesinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Kazanılacak ikramiyelerin dağıtımı, ilgililerinden tahsil edildikten sonra Nesine.com tarafından yapılacaktır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka TEB ‘in www.teb.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.