TTNET E-Fatura Çekiliş Kampanyası - TTNET Çekiliş Kampanyası

TTNET Çekiliş Sonuçları - TTNET E-Fatura Çekiliş Sonuçlarını görmek için BURAYA tıklayınız.

TTNET-E-Fatura-Çekiliş-Kampanyası-TTNET-Çekiliş-KampanyasıTTNET E-Fatura Doğayı da Sizi de Sevindiriyor... Hemen siz de doğa dostu e-faturaya geçin Volkswagen Golf BlueMotion otomobil veya yüzlerce hediyeden birini kazanma fırsatını yakalayın!

23.09.2011 - 30.11.2011 tarihleri arasında www.ttnet.com.tr internet sitesini, TTNET Online İşlem Merkezini kullanarak, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini telefonla arayarak veya TTNET Satış Noktaları aracılığıyla ücretsiz olarak e-fatura talebinde bulunan ve kampanya bitiş tarihi itibariyle fatura tercihi e-fatura olan TTNET aboneleri Volkswagen Golf Blue Motion 2012 model otomobil, Motorola Xoom Tablet PC, Nokia 3G Booklet, Samsung 40" Full HD USB LCD TV, Huawei U8230 Black Cep Telefonu veya Salcano Excel 21 vites Bisiklet kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
2 kişiye Volkswagen Golf Blue Motion 2012 model Buz Mavisi otomobil,
15 kişiye Motorola Xoom MZ601 Tablet PC,
50 kişiye Nokia 3G Booklet,
5 kişiye Samsung 40" Full HD 4XHDMI 50 Hz USB LCD TV,
150 kişiye Huawei U8230 Black(Hat+Kart hariç) cep telefonu,
100 kişiye Salcano Excel 21 vites MTB Plastik V Fren Bisiklet,
Ayrıca Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile 1500 kişiye 1 aylık TTNET Müzik(Max Müzik) Paketi,
1500 kişiye 1 aylık Tivibu Web(Standart plus) Paketi.

Çekiliş Tarihi: 06.12.2011 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 09.12.2011 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 24.12.2011 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 08.01.2012 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri'ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Nasıl E-Fatura Abonesi olurum?
• www.ttnet.com.tr web sitesi ve Online İşlem Merkezi'ni kullanabilirsiniz.
• 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
• TTNET satış noktalarından E-Fatura talebinde bulunabilirsiniz.

• Kampanyadan yeni ve mevcut ADSL,VDSL,XDSL aboneleri yararlanabileceklerdir.
• Kampanya kapsamına tüzel kişi ve gerçek kişi aboneler dahildir.
• E-Fatura ile birlikte basılı fatura talep eden aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır.
• İkramiye TTNET abonesine verilecektir.
• Kampanya bitiş tarihi itibari ile aktif, yasal takipte ve yürürlükte iptal talebi olmayan, 2 dönem ve üzeri ödenmemiş fatura borcu olmayan aboneler çekiliş kapsamına dahil olacaktır.

Bu çekilişe TTNET A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka TTNET'in www.ttnet.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz veya 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı'nı arayınız.

TTNET E-Fatura Çekiliş Kampanyası, TTNET E Fatura Çekilişi, TTNET E Fatura Çekiliş Kampanyası, TTNET Çekiliş Kampanyası, TTNET Çekilişi, TTNET Çekiliş, TTNET E-Fatura Çekilişi, TTNET Volkswagen Golf Çekilişi, TTNET Otomobil Çekiliş Kampanyası, TTNET Otomobil Çekilişi, TTNET Kampanya

3 yorum:

  1. araba çıkmasada motorola xoom bana yeter

    YanıtlaSil
  2. iyiki varsın ttnet

    YanıtlaSil
  3. o kadar katıldık kampanyaya birşey çıkar herhelde

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.