Optimum Adana AVM Peugeot RCZ Çekiliş Kampanyası

Adana Optimum Outlet AVM Peugeot RCZ Çekiliş Sonuçları - Adana Optimum Outlet AVM Çekiliş Sonuçlarını Görmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Optimum-Adana-AVM-Peugeot-RCZ-Çekiliş-KampanyasıAdana Optimum’a alışverişe gelenler, evlerine Peugeot RCZ ile dönerler...

15 haziran - 18 Eylül 2011 Kampanya tarihleri arasında Adana Optimum Alışveriş Merkezindeki mağazalardan aynı gün içinde toplamda yapılacak her 75 TL ve katları tutarındaki alışveriş için; alışveriş fatura/fişleriyle gelen her ziyaretçi, bu fişleri onaylatıp hak edilen tutar kadar kampanyaya katılım hakkı kazanacak. Yapılacak noter huzurunda çekiliş sonucunda 1 adet 2011 model Peugeot RCZ kazanma şansı yakalayabilecekler.

Hediyeler:
1 Kişiye 2011 model Peugeot RCZ Otomobil

Çekiliş Tarihi: 28.09.2011 Saat:14.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: 03.10.2011 tarihinde Akşam Gazetesinde ve http://www.optimumoutlet.com internet sitesinde ilan edilecektir.

Kazanan asil talihlilerin son başvurun tarihi 18.10.2011, yedek talihlilerin ise 02.11.2011'dir. Kazananlara ayrıca posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Optimum Outlet Adana Adres:
Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi | Hacı Sabancı Bulvarı No: 28 Yüreğir / Adana
Tel: 0322 333 33 00

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Optimum Outlet Adana AVM’yi veya www.optimumoutlet.com internet sitesini ziyaret ediniz.

2 yorum:

  1. optimum avm mersedes vito çekiliş sonuçlarını bugun yayınlarmısınız bekliyorum

    YanıtlaSil
  2. AH AH BİZDE NERDE MERCEDES BİZE ÇIKACAK EN İYİSİ ÇEKİLİŞE KATILMAMAK ÇEKİLİŞE KATILDIĞIMIZDA BİR UMUT BEKLERİZ KATILMAMAK EN DOĞRUSU UMUDUMUZ OLMAZZZ.

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.