Kellogg’s Special K Yaza Harika Girin Bilgi Yarışması - www.yazaharikagirin.com

2013 Special K Çekiliş Kampanyası - Special K Mini Cooper Çekilişi
Kelloggs-Special-K-Yaza-Harika-Girin-Bilgi-Yarışması-www.yazaharikagirin.comYaza Harika Girmeye Hazırlanın! Kellogg’s Special K Yaza Harika Girin Bilgi Yarışmasına katılın Bodrum’da 5 yıldızlı otelde, 5 gün harika bir yaz tatili kazanın...

04.06.2011 - 04.07.2011 tarihleri arasında www.yazaharikagirin.com internet sitesinde yer alan Special K “Yaza harika Girin” yarışmasına Facebook connect ile (Facebook’a kayıtlı olduğu e-mail adresi ve kullanıcı şifresi ile) giriş yaparak ad, soyad, cinsiyet, adres, telefon, e-mail adresi bilgilerini Facebook üyelik bilgilerinden yarışma kayıt formuna taşınmasına ve Facebook duvarına Special K tarafından otomatik bilgi girişine izin vererek ve üyelik bilgilerinden eksikleri forma girerek kayıt yapan katılımcılar, karşılarına çıkan soruları cevaplayarak Bodrum’da 5 yıldızlı otelde, 5 gün harika bir yaz tatili kazanma fırsatı yakalıyor. Kellogg’s Special K Yaza Harika Girin Bilgi Yarışmasına katılmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Hediyeler:
Yarışma sonunda, başarı derecesine göre en fazla soruya doğru yanıt veren 3 kişi Çift Kişilik Bodrum Tatili ödülü kazanacaktır. Tatil ödülü, çift kişilik olarak, 5 yıldızlı otelde, 5 gün süre ile çift kişilik odada konaklama ve 2 adet gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ile ulaşım dahil şekilde ve kazananın ilan edilmesini takip eden 2 ay içinde önceden belirtilecek tarihte kullanılmak üzere geçerlidir.

Ödül kazananlar ve ödüller ile ilgili bilgi sitede yer alacak olup kazananlara ayrıca sunulacaktır

Yarışmaya katılım ücretsizdir, Türkiye sınırları içinde isteyen tüm bayanlar katılabilir. Ticari bir koşul yoktur. Tüm katılımcılar eşit şartlarda yarışacaktır. Cevaplar şıklardan seçmelidir. Sorular, sağlıklı beslenme, ünlüler dünyası, yaz, moda, genel kültür konuludur.

Bu yaza formda girmek ve istediğiniz gibi görünmek için Special K’nın 2 hafta, 2 kase, 2 öğün programını uygulayın.

Yarışma hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Kellogg's Special K 'nın www.yazaharikagirin.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Kellogg’s Special K Yaza Harika Girin Bilgi Yarışması - www.yazaharikagirin.com, Ülker Kellogg’s, Kelloggs Special K, Special K, Special K Çekilişi, Spesial K, Kelloggs Spesial K, Kellogg’s Special K Yaza Harika Girin Kampanyası, Special K Bodrum Tatili Kampanyası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.