Şaypa Ford Focus Kampanyası - Şaypa Ailem Kart Çekiliş Kampanyası

Şaypa Ford Focus Çekiliş Sonuçları - Şaypa Ailem Kart Çekiliş Sonuçları için Buraya tıklayınız.


Şaypa-Ford-Focus-Kampanyası-Şaypa-Ailem-Kart-Çekiliş-KampanyasıŞAYPA Ailem Kartın Varsa, Her 20 TL lik Alışverişe Bir Çekiliş Hakkı... Şaypa Alışveriş Merkezlerinden (Şaypa Marketleri) Ailem Kartınızla 20TL'lik alışveriş yapın, Ford Focus Otomobil kazanma fırsatı yakalayın...

15 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında Şaypa Alışveriş Merkezlerinden (Şaypa Marketleri) Şaypa Ailem Kart ile 20 TL'lik alışveriş yapanlar (Her 20 TL’ye 1 çekiliş hakkı) son model Ford Focus Otomobil kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
3 Kişiye Ford Focus Otomobil

Önemli: Çekilişe / Kampanyaya katılabilmeniz için ŞAYPA Ailem kartınıza ait müşteri bilgilerinin eksiksiz doldurulmuş olması veya güncellemesi şarttır.

Kampanya Detayları:
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 04/03/2011 tarih ve B.07.1.MPI.0.13.00.02-401.02.99/568-2136 sayılı izni uyarınca düzenlenmiştir. 20 TL’ye FOCUSLANIN kampanyası 15.03.2011-30.04.2011 tarihleri arasında, ŞAYPA Alışveriş Merkezleri ve inşaat. Gıda. Elektrik. Dayanıklı Tüketim. Mal. San, ve Tic. Ltd Şti’ne bağlı bulunan tüm ŞAYPA mağazalarında geçerli olacaktır. ŞAYPA Ailem kart ile tek seferde yapılan 20 TL ve katları tutarında (her 20 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışverişe, fiş dip toplamına bakılarak 1 çekiliş hakkı verilecektir. •Bu çekiliş hakkı müşteriye: kampanyaya katılım hakkı verir. Müşteri kampanyaya katılmış anlamına gelmez. Kampanyaya katılabilmesi için, o kişinin kendi ŞAYPA Ailem kartına ait müşteri bilgilerini eksiksiz doldurmuş olması/ güncellemesi şarttır.

Şaypa Hipermarketleri Bursa’da. Şaypa Hipermarketlerinin adreslerini öğrenmek için www.saypa.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Şaypa internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi ve Katılım Koşulları için mutlaka Şaypa Hipermarketlerini / Marketlerini veya www.saypa.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Şaypa Ford Focus Çekiliş Sonuçları - Şaypa Ailem Kart Çekiliş Sonuçları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.