Pepsi 60 Dakika Konuşma ve Cepten İnternet Kampanyası - www.pepsiyasatirseni.com

Pepsi Çekiliş Kampanyası - Pepsi Toyota Auris Çekiliş Kampanyası - (www.pepsiyasatirseni.com) için Buraya tıklayabilirsiniz.2011 Pepsi Kampanyası

Pepsi-60-Dakika-Konuşma-ve-Cepten-İnternet-Kampanyası-www.pepsiyasatirseni.comPepsi Yaşatır Seni... Pepsi’ler şimdi Turkcell ve Avea Günlük 100 Dakika Konuşma ve 100 MB Cepten internet hediyeli...

15 Mart - 15 Haziran 2011 tarihleri arasında Pepsi Pet 2.5L, Pepsi 2 L Pepsi 1.5 L, Pepsi 1 L ve Pepsi 450 ml kapaklarının altından çıkacak şifreyi 5757’ye kısa mesaj gönderen Turkcell ve Avea aboneleri günlük (gün içinde kullanılmak üzere) 24 TL / 60 dakika konuşma ve günlük (gün içinde kullanılmak üzere) 100 mb internet kazanıyor. Ayrıca Pepsi 330 ml. Kutu açma halkası altındaki şifreyi 5757’e kısa mesajla gönderen Turkcell ve Avea aboneleri günlük 100 SMS ve günlük 100 mb internet kazanıyor.

Kampanya katılımcıları için kazanılan konuşma ve mesajlaşma paket yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirme mesajının geldiği gün mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya 15 Mart 2011 - 15 Haziran 2011 tarihleri arasında tüm Turkcell Faturalı, Hazır Kart, Muhabbet Kart aboneleri ve tüm faturalı ve turasız Avea aboneleri, Fenercell, GSMobile, Kartalcell, Trabzoncell aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım Turkcell aboneleri için 0,80 TL (tüm vergiler dahil) , Avea aboneleri için 0,65 TL (tüm vergiler dahil) olarak ücretlendirilir.

Pepsi’nin Kampanyaları ile ilgili uyarı (Lütfen Okuyun);
Değerli tüketicilerimiz,
Pepsi ve Pepsi Yaşatır Seni adı kullanılarak cep telefonları üzerinden kötü niyetli ve hukuk dışı çeşitli duyurular yapılmaktadır. www.pepsi.com.tr ‘da yer alan kampanyalarımız dışında yapılan duyurularla Pepsi’nin hiç bir ilgisi yoktur. Kampanyalarımızda hediye kazanmak için herhangi bir ön koşul, dakika transferi, para havale edilmesi, TC kimlik numarasının istenmesi ve/veya kredi kartı bilgilerinin istenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Firmamızın ismi ve sloganı kullanılarak gelecek bu taleplere itibar etmeyiniz.

Müşteri Hizmetleri Desteği, PEPSI (0800 261 70 00), Turkcell Müşteri Hizmetleri (444 0 532) ve Avea Müşteri Hizmetleri (444 1 500) tarafından verilecektir.
Kampanya katılım koşulları www.pepsi.com.tr adresinden öğrenilebilir.

Kampanya Bilgileri ve Görseli Pepsi Yaşatır Seni internet sitesinden alınmıştır. Detaylı Bilgi ve Katılım Koşulları için mutlaka www.pepsi.com.tr veya www.pepsiyasatirseni.com’yi ziyaret ediniz.

11 yorum:

 1. kapak gönderdim bugün 3 gün oluyor ama hiç birşey yok

  YanıtlaSil
 2. dun sabah sifre gonderdım hala gelen olmadı sikayet etmeyı dusunuyorum

  YanıtlaSil
 3. evet gonderdigim şifre gelmiyor neden

  YanıtlaSil
 4. evet gonderdigim şifre gelmiyor neden

  YanıtlaSil
 5. gonderdıgim şifreler gemiyor sürekli kampanyanızı takip ediyoz

  YanıtlaSil
 6. şifre yazdım yanlış deyip sürekli mesaja yöneltiyorlar

  YanıtlaSil
 7. iyi günler pepsikutu koladan şifreyi gönderdim tamam bedava 60 dk konuş dendi bende bir kaç kişiyle görüştüm.sonra birde baktım eksilere düşmüşüm olmadı yani o zaman belirtselerya sadece 1 kişiyle 60 dakika diye.hiç olmadı şimdi eksilere düştüm

  YanıtlaSil
 8. şifre yanlış diyor ndn hile var

  YanıtlaSil
 9. hep yanlış girdiniz diyor...

  YanıtlaSil
 10. Kalan inter.et suresini nasil ogreniriz

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.