Nescafe Çekiliş Sonuçları - Nescafe BMW Kampanyası Çekiliş Sonuçları

Nescafe Çekiliş Kampanyası - 2013 Nescafe BMW 3.16i Çekiliş Kampanyası

Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 3ü1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası için Buraya tıklayın.

Nescafe 3ü1 Arada ’nın 10.Yıl Kampanyasına katıldılar, 2011 model BMW 116i otomobil kazandılar...

05.01.2011 - 31.03.2011 tarihleri arasında Nescafe 3ü1 Arada Original, Bol Kahve Tadı, Bol Krema Aromalı, 2si1 Arada ve Fındık Aromalı ürünlerinden satın alarak paketlerin içindeki şifreyi 3222 ‘ye kısa mesaj olarak veya www.nescafe.com.tr'ye göndererek kampanyaya katılanlar arasında 05.04.2011 tarihinde yapılan çekilişle 2011 model BMW 116i otomobil kazanan talihliler aşağıdadır.

2011 model BMW 116i otomobil kazanan Asil Talihliler:
1.Semra BELEN-İSTANBUL
2.Halil URAL-ANKARA
3.Hüseyin IŞIKEL-ESKİŞEHİR
4.Abdulkadir ÖNDEŞ-ADANA
5.Ahmet ÜNAL-İSTANBUL
6.Rıfat ÇATMA-İZMİR
7.Özge YİĞİT-MANİSA
8.Mehmet Ali GÖKTAŞ-ELAZIĞ
9.Akın KUNDAK-KÜTAHYA
10.Beysim EROL-BURSA

Bedava ürün dağıtımı 29 Nisan 2011 tarhine kadar uzatılmıştır.

Asil talihlilerin 23.04.2011 tarihine kadar, yedek talihlilerin 08.05.2011 tarihine kadar U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Gülbahar Mahallesi Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No.25 Kat.8 Daire.40 Mecidiyeköy İstanbul adresine kimlikleri ve ikramiye kazandığı şifreli ürün paketi ile başvurmaları gerekmektedir. bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.

ÖNEMLİ: Kazanan talihlilerin ikramiyelerini alabilmeleri için şifreli ürün ambalajlarını, kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. ikramiye tesliminde şifrenin bulunduğu ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Hediye tesliminde şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Çekiliş Sonuçları Nescafe internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi ve Resmi Sonuçlar için mutlaka www.nescafe.com.tr/ internet sitesini ziyaret ediniz.

Kampanya TV olarak kazanan talihlileri kutluyoruz.

Kampanya Sonuçlarına ait Resmi Büyütmek için üzerine tıklayınız.
Nescafe-Çekiliş-Sonuçları-Nescafe-BMW-Kampanyası-Çekiliş-Sonuçları

Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 3ü1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe 2si1 Arada Volkswagen Tiguan Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası, Nescafe Katılım Formu, Nescafe Volkswagen Tiguan Kampanyası Katılım Formu, Nescafe 3ü1 Arada Çekiliş Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Otomobil Çekiliş Kampanyası, Nescafe Çekilişi, Nescafe 3ü1 Arada, Nescafe 3in1, Nescafe Çekiliş Kampanyası, Nescafe Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası, Nescafe Şifre Gönder, Nescafe Kod Gönder, Nescafe Araba Çekilişi, Nescafe

1 yorum:

  1. ŞANSIM OLSAYDI HAYAT HEP GÜLERDİ BANA ZEHİR GİBİ BİR HAYATIN İÇİNDEYİM ŞAŞIRMADIM ÇIKMADIĞINA HERŞEYİN HATIRLISI ALLAH TAN

    YanıtlaSil

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.