ANKAmall Çekiliş Kampanyası - ANKAmall Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

ANKAmall Çekiliş Sonuçları - ANKAmall Mini Cooper Çekiliş Sonuçlarını görmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

ANKAmall-Çekiliş-Kampanyası-ANKAmall-Mini-Cooper-Çekiliş-KampanyasıAnkamall Alışveriş Merkezi’nden alışveriş yapanlar, 2011 model Mini Cooper Otomobil, Antalya Belek Voyager Otel’de 4 gece 5 gün Çift Kişilik Seyahat, 3 gece 4 gün çift kişilik Budapeşte-Viyana-Prag Tur Seyahati veya Hp Compaq Presario Dizüstü Bilgisayar kazanma fırsatı yakalıyor...

11.02.2011 - 10.05.2011 tarihleri arasında Ankara ANKAmall Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalardan gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL için 1 Çekiliş hakkı) alışveriş yapanlar 2011 model Mini Cooper Otomobil, Antalya Belek Voyager Otel’de 4 gece 5 gün Çift Kişilik Seyahat ikramiyesi, 3 gece 4 gün çift kişilik Budapeşte-Viyana-Prag Tur Seyahati ikramiyesi, Hp Compaq Presario Dizüstü Bilgisayar kazanma şansı yakalıyor.

Hediyeler:
1 Kişiye 2011 model Mini Cooper Otomobil,
5 Kişiye Çift Kişilik Antalya Belek Voyager Otel’de 4 gece 5 gün Tatil,
5 Kişiye 3 gece 4 gün Çift Kişilik Budapeşte-Viyana-Prag Tur Seyahati,
20 Kişiye Hp Compaq Presario (XHI74EA) Dizüstü Bilgisayar.

Çekiliş Tarihi: 13.05.2011
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 18.05.2011 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 02.06.2011 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 17.06.2011 tarihine kadar kimliği ve alışverişine dair fiş ve/veya fatura ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, ikramiye kazandığı katılım kuponu ve alışveriş fiş ve/veya faturası ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacaksınız:
Kampanya dönemi içinde Ankamall Alışveriş Merkezi içindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak, kampanya standına gelen tüketicilerin fiş/faturaları kampanya görevlisi tarafından kontrol edilecek ve her 100 TL için ad, soyad, adres, telefon bilgileri sisteme kaydedilerek 1(bir) çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri Kampanyalarını (AVM Kampanyalarını) görmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Kampanya Bilgileri ve görseli ANKAmall internet sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka ANKAmall Alışveriş Merkezini veya www.ankamall.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Yorumlarınızda Hakaret, Küfür vb. içeren kelimeler kullanmayınız. Türkçe 'yi doğru kullanmaya özen gösteriniz.